شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/21 11:35:00
سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون انرژی خبر داد

بررسی اساسنامه شرکت ملی نفت، اولویت کمیسیون انرژی

**عماد حسینی بررسی اساسنامه شرکت ملی نفت را اولویت اول این کمیسیون در جلسات آتی عنوان کرد و همچنین از بررسی قانون نفت و گاز در این کمیسیون نیز خبر داد.

"سیدعماد حسینی"سخنگوی کمیسیون انرژی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به پایان بررسی برنامه پنجم توسعه، گفت: بر اساس آیین نامه مجلس و بخاطر فشردگی بررسی برنامه پنجم کمیسیون انرژی و سایر کمیسیون های تخصصی مجلس امکان برگزاری جلسات خود را نداشتند که با پایان بررسی برنامه پنجم این نشست ها از سرگرفته خواهد شد و کمیسیون انرژی نیز از ابتدای هفته بعد جلسات خود را بطور منظم برگذار خواهد کرد.

سخنگوی کمیسیون انرژی افزود:درنشست هفته بعد این کمیسیون بررسی در مورد اساسنامه شرکت ملی نفت را شروع خواهیم کرد.

حسینی در ادامه با بیان این مطلب که گزارش شور دوم قانون نفت و گاز نیز در حال آماده شدن است، گفت:بعد از اینکه فوریت قانون نفت و گاز در صحن علنی مجلس به تصویب رسید، بررسی کمیسیون انرژی بر روی آن آغاز شد و امیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک گزارش شور دوم این طرح را در صحن علنی به نمایندگان ارائه کنیم.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مورد سایر مسائل مطرح در کمیسیون انرژی نیز گفت: اصلاح اساسنامه وزارت نفت و گاز و ارائه اساسنامه شرکت های ملی نفت و گاز و پتروشیمی مواردی است که سعی خواهیم کرد تا پایان امسال در مجلس شورای اسلامی به تصویب نمایندگان برسانیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet