هدر موبایل
1389/09/21 12:00:00
سرویس اقتصادی
میگلی‌نژاد خبرداد

پیگیری مشکلات مالی باشگاه شاهین بوشهر

**"غلامعلی میگلی نژاد "نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی است، روزنامه « صدای بوشهر» بوشهر با وی در خصوص آخرین پیگیری‌های حوزه انتخابیه، گفت و گویی داشته که می‌خوانید:

 پیگیری‌هایتان جهت رفع مشکلات تیم شاهین بوشهر به کجا رسید؟

 برای جذب حمایت مالی از وزیر رفاه در تلاش هستیم همچنین در جلسه‌ای به منظور حل مشکلات مالی تیم فوتبال باشگاه شاهین بوشهر به همراه مدیرعامل این تیم مهمان مدیران وزارت نفت در محل این وزارتخانه بودند.  در این نشست دو ساعته که حسینی کنگانی، مدیرکل تربیت بدنی وزارت نفت و مروی معاونت امور مجلس و اسدی مدیرکل امور دفتر امور مجلس وزارت نفت نیز حضور داشتند،  با ارائه توضیحاتی از وضع تیم فوتبال باشگاه شاهین بوشهر، ‌بخشی از افت این فصل تیم را به‌دلیل عدم حمایت‌های مالی کافی مطرح کردم و خواستار توجه جدی و ویژه وزارت نفت به نماینده بوشهری این وزارتخانه در لیگ برتر فوتبال کشور شدم.

 در این جلسه در ادامه حسینی کنگانی نیز از کاهش انگیزه بازیکنان تیم فوتبال شاهین بوشهر به‌دلیل مشخص نبودن چشم‌انداز مالی باشگاه سخن به میان آورده و حمایت مالی وزارت نفت را خواستار شد. در پایان این نشست مدیران نفتی حاضر در جلسه با تأکید بر اینکه تیم فوتبال باشگاه شاهین بوشهر نماینده مورد حمایت این وزارتخانه در لیگ برتر فوتبال کشور می‌باشد قول مساعد دادند تا به هر طریق ممکن نسبت به تزریق منابع مالی جدید به این تیم بوشهری اقدام‌کنند.

 وضعیت جذب اعتبار برای حمایت مالی از دانش آموزان استثنایی و معلولین و سالمندان بوشهری به چه صورت است؟

در جلسه‌ای که بنابه دعوت مهندس محصولی در وزارت رفاه برگزار شد تأکید بسیاری بر وضعیت نامساعد افراد معلول و سالمند تحت پوشش سازمان بهزیستی و نیاز مدارس استثنایی استان به حمایت‌های دولتی داشته داشتم که وزیر رفاه و تأمین اجتماعی طی یادداشتهایی جداگانه به دکتر افراسیابی، رئیس سازمان بهزیستی کشور دستور تخصیص بودجه‌ای به‌منظور حمایت مالی از دانش آموزان استثنایی و معلولین و سالمندان بوشهری تحت پوشش سازمان بهزیستی استان  صادر نمود.

 وضعیت منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را چطور ارزیابی می‌کنید؟

با وجود زیرساختهای وسیع در سطح استان زمینه ایجاد پروژه‌های عظیم وجود دارد که از همه سرمایه‌گذاران داخلی وخارجی جهت سرمایه‌گذاری در استان دعوت به‌عمل آورده وحمایت خود را در همه زمینه اعلام می‌دارم.

اخیراً بازدیدی از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و تعدادی پروژه‌های حاضر در این منطقه نیز داشتم.

 در این دیدار که رئیس سازمان صنایع ومعادن استان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بوشهر نیز حضور داشتند از تعدادی از پروژهای در حال تولید بازدید به‌عمل آمد. در این بازدید، گفت‌وگویی نیز با مدیران صنعتی مربوطه درباره مشکلات و پیشنهادات ایشان داشتیم.

 به آخرین پیگیری‌هایتان در ارتباط با مشکلات معلولین در استان اشاره بفرمایید.

عدم فرهنگ‌سازی کارآمد در جامعه و نقش کمرنگ بهزیستی در برآورده کردن خواسته‌های این قشر، همچنین عدم تدارک مکانی در پارکها و سطح شهر برای عبور و مرور نابینایان از جمله دل نگرانی‌هایی بود که اعضای انجمن نابینایان بوشهر در دیدار با اینجانب در میان گذاشته و به علت نبود محلی ثابت به‌منظور استقرار دفتر انجمن نیز خواستار در اختیارگرفتن مکانی بدین جهت شدند. با توجه به اینکه اینجانب عضو فراکسیون معلولین مجلس می‌باشم، لازم است تا مطالبات این بخش را جهت پیگیری و اخذ نتیجه به‌صورت مکتوب داشته باشم.

 با توجه به شروع ماه محرم آیا تدابیری در این خصوص در استان دارید؟

بله. جلسه‌ای در سازمان تبلیغات اسلامی بوشهر داشتم که ضمن دیدار با حجت الاسلام نعمت اللهی نظرات و دیدگاه‌های خود را در موضوعات مرتبط و برگزاری هرچه بهتر مراسم ایام محرم مطرح کردم.

همچنین خطاب به ریاست سازمان، رفع مشکلات هیأت‌های مذهبی وروحانیون استان را خواستار شده و بر بهره‌گیری از روحانیان با تجربه به‌خصوص در ایام پر عظمت ماه‌های محرم و صفر تأکید شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet