خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/21 12:34:00
سرویس سیاسی

کاروان آزادی غزه، فردا مهمان رییس مجلس است

**اعضای کاروان آزادی غزه که با پیام صلح و دوستی از قاره آسیا عازم نوار غزه شده‌اند، فردا عصر در بهارستان میهمان رییس مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت اعضای کاروان آزادی غزه بعد از ظهر روز دوشنبه این هفته در مجلس شورای اسلامی حضور خواهند یافت و "علی لاریجانی" رییس مجلس شورای اسلامی نیز با حضور در جمع آنان به دیدار و سخنرانی خواهد پرداخت.

اعضای کاروان آزادی غزه که چند روزی است در کشور ما به سر می‌برند، با حضور چندین نفر از دوستداران صلح و آزادی از سراسر قاره اروپا تشکیل شده است که قصد عزیمت به نوار غزه و شکستن مححاصره این نوار را دارد.

رییس مجلس شورای اسلامی که همواره در نشست ها و گفتگوهای خود مسئله فلسطین و غزه را بعنوان یکی از اولویت های انسان دوستانه خود مطرح کرده است، در نشست خبری دیروز خود با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی بار دیگر بر پیگیری موضوع ازادی غزه از سوی ایران تاکید کرد و گفت: موضوع فلسطین و غزه همواره از موضوعات اساسی و مورد پیگیری ما بوده است و هیچگاه از پیگیری حقوق حقه مردم فلسطین که مظلومانه در دست رژیم صهیونیستی اسیر شده اند کوتاه نخواهیم آمد.

لاریجانی همچنی در این نشست، مشاور امور بین الملل خود شیخ الاسلام را مسئول پیگیری این موضوع معرفی کرد و گفت: وی این روزها تمام و کمال و با تمام وجود خود را وقف موضوع غزه و مردم فلسطین و بخصوص کاروان آزادی غزه کرده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet