خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/09/21 13:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

مذاکرات 1+5 با ایران در ترکیه نتیجه ای نخواهد داشت

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برخورد نمایندگان اروپا وآمریکا را با جمهوری اسلامی ایران برخوردی دوگانه ومنافقانه دانست و افزود: با توجه به اینکه غربیها همیشه می‌خواهند کار خود را با اعمال زور و تهدید پیش ببرند تصور نمی کنم که مذاکرات آینده که در ترکیه برگزار خواهد شد، نتیجه ای در برداشته باشد.

اسماعیل کوثری در گفتگو با مهر در خصوص چشم انداز مذاکرات گروه 1+5 با ایران در استانبول اظهار داشت: متاسفانه برخورد نمایندگان اروپا وآمریکا با جمهوری اسلامی ایران برخوردی دوگانه و منافقانه است.

وی افزود: نمایندگان کشورهای 1+5 نشان دادند که توانمندی انجام مذاکره را ندارند زیرا توانایی اثبات منطقی حرف های خود را ندارند و همچنین از خود اختیاری برای اظهار نظر ندارند چون بلافاصله بعد از انجام توافقات با ایران در مذاکرات ژنو بیانیه ای منتشر کردند که خلاف توافقات انجام شده در آن جلسه بود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: غربیها به رهبری آمریکا همیشه روش برخوردشان با ایران اینطور بوده است که وقتی نتیجه ای از مذاکرات نمی گیرند و محکوم می شوند اقدام به دروغ پردازی و پرخاشگری علیه ایران می کنند تا با این روش کار خود را جلو ببرند.

وی با تاکید براینکه ملت ایران زیر بار زور نخواهد رفت، گفت: با توجه به روحیه استکباری غربیها به رهبری آمریکا که همیشه می خواهند کار خود را با اعمال زور و تهدید پیش ببرند، تصور نمی کنم که مذاکرات آینده که در ترکیه برگزار خواهد شد نتیجه ای در برداشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet