خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/09/22 17:15:00
سرویس سیاسی
کرمی‌راد تاکید کرد:

تغییر متکی باید با تامل بیشتری صورت می‌گرفت

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تغییر وزیر امور خارجه، گفت: با توجه به شرایطی که داریم بهتر بود جابجایی متکی با قدری تامل و رایزنی‌های بیشتر انجام می‌شد.

"محمد کرمی راد" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه در میانه مذاکرات 5+1 هستیم، تاکید کرد: البته تغییر وزیر امور خارجه به طور مستقیم در این مذاکرات تاثیر گذار نیست و جلیلی عهده دار این مذاکرات هستند، با این حال بهتر بود با قدری تامل این جابجایی صورت می‌گرفت.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس تصریح کرد: متکی در امور خارجه کشور عملکرد خوبی داشت، در 2 یا 3 سفر خارجه‌ای که با متکی  داشتم متوجه شدم او از تعهد، دلسوزی و پیگیری‌های جدی و اهتمام لازم برای پیگیری امور کشور برخوردار است.

عضو کمیسیون امنیت ملی تاکید کرد: علی اکبر صالحی در زمینه هسته‌ای توانمند است و با توجه به اینکه نماینده ایران در آژآنس هسته ای بود از روابط بین المللی خوبی برخوردار است.

این نماینده پیشنهاد طرحی داد و گفت: در جمع همکاران نماینده مطرح شد بهتر است وقتی وزرا با رای اعتماد مجلس مسئولیت وزارتخانه‌ای را عهده دار می‌شود در زمان تغییر نیز نظر مجلس پرسیده شود.   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet