هدر موبایل
1389/09/23 08:22:00
سرویس اقتصادی
قنبری:

درحال حاضر مخالف واگذاری پتروشیمی به بخش خصوصی هستیم

**با توجه به رخدادهای اخیر مربوط به پتروشیمی ایلام از مسئولان وزارت نفت خواسته‌ایم که هرچه سریع‌تر وضعیت پتروشیمی را تعیین تکلیف نموده و به نگرانی‌های کارکنان آن پایان دهند.

"داریوش قنبری "نماینده ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب به هفته‌نامه طنین غرب ایلام افزود: در پیگیری‌هایی که داشته‌ایم مسئولان وزارت نفت از جزئیات اتهام اختلاس مدیرعامل پتروشیمی ایلام اطلاعات دقیقی ندارند اما ظاهراً بازرسی وزارت نفت یک‌سری گزارشات در این زمینه تهیه کرده است.

داریوش قنبری ادامه داد: از آن‌جا که قرار بر واگذاری 49 درصد پتروشیمی به بخش خصوصی بوده ما با توجه به شرایط فعلی خواستار عدم واگذاری آن در حال حاضر و تا زمان پایان پروژه شده‌ایم.

وی گفت: نمایندگان استان بارها و با ارائه تذکر و سؤال به مسئولان امر درخصوص مسائل پتروشیمی اعم از روند ناسالم استخدام‌ها و اتفاقات مالی خواستار بررسی و پیگیری لازم شده‌اند و درباره اختلاس مطرح شده اخیر نیز پیگیری‌هایی از وزارت نفت داشته‌ایم اما تاکنون منتج به نتیجه خاصی شده است.

قنبری در پایان از مسئولان وزارت نفت خواست با شفاف‌سازی و ارائه اطلاعات درست از ماجرای اخیر به نگرانی‌ افکارعمومی استان پایان دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet