خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1387/04/18 15:48:00
سرویس کمیسیون ها

کلیات اصلاح قانون صندوق بیمه محصولات کشاورزی تصویب شد

کلیات لایحه اصلاح قانون صندوق بیمه محصولات کشاورزی در جلسه صبح امروز سه‌شنبه کمیسیون کشاورزی تصویب شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، رسیدگی به پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی درخصوص لایحه اصلاح قانون صندوق بیمه محصولات کشاورزی مصوب 1362 در دستور کار این کمیسیون بود که کلیات این لایحه به تصویب رسید.

همچنین رسیدگی به سوال محمدرضا میر تاج‌الدینی نماینده تبریز از پرویز فتاح وزیر نیرو در خصوص دلایل آب گیری نشدن و به بهره‌برداری نرسیدن سد ملکیان در دستور این کمیسیون بود که پس از توضیحات وزیر نیرو قرار شد تا در روزهای آینده به اتفاق یکی از معاونین وزیر نیرو و آقای میر تاج‌الدینی بازدیدی از سدها به عمل آید و گزارش در این زمینه تهیه و به کمیسیون ارائه شود.

براساس این گزارش رسیدگی به سوال سید کاظم دلخوش نماینده صومعه سرا از وزیر نیرو درخصوص عدم رعایت عدالت در توزیع اعتبارات بین شرق و غرب استان، دستور کار دیگر این کمیسیون بود که وزیر نیرو در پاسخ به سوال دلخوش گفتند که اگر به نقطه ای از استان اعتبارات بیشتری تخصیص یافته به خاطر تسریع در خاتمه یافتن پروژه‌ها بوده است و عدالت در توزیع اعتبارات بین شرق و غرب استان رعایت شده است.

در نهایت قرار شد تا با تعیین یک کارشناس از این موضوع و میزان توزیع اعتبارات و شاخص‌ کارهای انجام شده گزارشی تهیه و به کمیسیون ارائه شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet