هدر موبایل
1389/09/23 11:13:00
سرویس سیاسی
عزت‌الله دهقان:

همه دنیا می‌داند قصد ایران از فناوری هسته‌ای،صلح‌آمیز است

**نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون همه دنیا می‌داند که قصد ایران از دستیابی به فناوری هسته‌ای برای تسلیحات نیست و این را دشمنان ما هم فهمیده‌اند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،"عزت‌الله دهقان" عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در گفتگو با هفته‌نامه «بامداد» درباره مذاکرات ایران با گروه 1+5 افزود: کسانی که تاکنون ایران را از داشتن حق استفاده از فناوری هسته‌ای منع می‌کردند اکنون فهمیده‌اند که ایران به این فناوری دست یافته است و بنابراین به ایران به عنوان یک کشور مقتدر و باثبات می‌نگرند.

دهقان اظهار داشت: چون ایران به چنین مرحله باثباتی رسیده است حالا خود پیشقدم شده‌اند تا باب مذاکره را باز کنند و ما امیدواریم که این‌بار کشورهای غربی راه عقلانی و مسالمت‌جویانه پیشه کنند و از راه تعامل به مذاکرات ادامه دهند.

نماینده مردم دورود و ازنا درباره هرچه پربارتر برگزار شدن سوگواری سالار شهیدان در گوشه و کنار مملکت اسلامی‌مان گفت: امام حسین(ع) طبق فرمایش خودشان برای اصلاح امت جدشان قیام کردند. ایشان فرمودند که قصدم آن است تا بیت‌المال مسلمین به جایگاه اصلی‌اش برگردد و صرف آبادانی ممالک اسلامی شود. توصیه بنده به مبلغین و مروجین آن است که از این اجتماع‌هایی که به برکت خون مطهر امام حسین(ع) ایجاد می‌شود، بصیرت به مردم بیاموزند و نشان دهند که آن‌چه مصیبت بر سر امت اسلامی می‌رود از بی‌بصیرتی است.

دهقان ادامه داد: فتنه‌ای که سال گذشته در روز عاشورا رخ داد باید برای مردم تبیین شود و مردم نسبت به آن آگاهی پیدا کنند، چرا که هر روز عاشوراست و هر سرزمینی کربلا، معصوم(ع) فرمودند مقابل هر فرعونی یک موسی قرار دارد. الان جمهوری اسلامی به عنوان موسای زمان و رهبر معظم انقلاب به عنوان موسای زنده و به عنوان امام حسین زنده زمان دارد این کشتی متلاطم را سکانداری ‌کند و هدف نهایی هم تأمین قسط و عدل و عدالت است تا دنیا و آخرت مردم تأمین شود چون دنیا هم وسیله‌ای برای آخرت است. در مقابل هم اهالی و سران فتنه قرار گرفته‌اند که یزید زمانند و روحانیت معزز ما باید این‌ها را به مردم معرفی کنند و زمینه را برای ظهور حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج) که وارث خون امام حسین(ع) است فراهم کنند تا ایشان دولت جهانی عدل و قسط را رهبری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet