خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/09/23 14:10:00
سرویس سیاسی
یادداشتی از سیروس برنا؛

برای تبلیغات انتخاباتی هنوز زود است

**سیروس برنا بلداجی نماینده بروجن در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی به بررسی موضوع فعالیت زودهنگام تبلیغاتی برخی اصولگرایان پرداخته است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن این یادداشت که در هفته نامه زردکوه منتشر شده در پی می آید:

اخیراً زمزمه‌هایی مبنی بر آغاز زودهنگام فعالیت‌های انتخاباتی توسط برخی اصولگرایان شنیده می‌شود. در این رابطه، اساساً معتقدم در مجموع، چه در رابطه با انتخابات ریاست​جمهوری و چه انتخابات دور نهم مجلس، هنوز زود است که افراد و مبادی مختلف به این مسائل، مستقیم یا غیرمستقیم ورود پیدا کنند.

اما این اعتقاد به این معنی نیست که افراد، تشکل‌ها، احزاب و گروه‌ها برای انتخابات دوگانه آتی، برنامه یا استراتژی راهبردی نداشته باشند، بلکه می‌توانند در قالب اتاق‌های فکر، گروه مشاورین، شوراهای راهبردی و... طراحی و برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند. اما اگر بخواهند وارد سطح تبلیغات شوند، با توجه به اینکه غالب این اشخاص در سطوح مختلف سه قوه مسئولیت‌هایی دارند، ورود به این مسائل منجر می‌شود از کار اصلی خود بازبمانند و ممکن است شبهاتی برای ناظران سیاسی و مردم ایجاد شود، حول محور اینکه ممکن است از برخی ظرفیت‌ها و فرصت‌ها سوءاستفاده شود و برخی امکانات عمومی و بیت​المال در راه غیرقانونی استفاده شود.

بنابراین امیدوارم به این صورت، کسی وارد این فعالیت‌ها نشود و ضمن آماده​سازی، برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی راهبردی برای حضور در انتخابات دوگانه آینده، همه احزاب، اشخاص و جناح‌های سیاسی برای شروع تبلیغات انتخاباتی خود، منتظر فرصت قانونی تعیین شده برای این کار بمانند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet