هدر موبایل
1389/09/23 14:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس مجمع نمایندگان کرمانشاه خواستار شد:

تلاش مدیران دستگاه‌ها برای افزایش سهم بودجه استان

**رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه از مدیران استان خواست تلاش‌شان را برای افزایش سهم استان از بودجه سال آینده مضاعف کنند.

جهانبخش امینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: در مقطع کنونی که زمان تنظیم لایحه بودجه سال آینده کشور می‌باشد، انتظار است مدیران استان رایزنی خود را با وزارتخانه‌های مربوطه بیشتر و اهمیت پروژه‌هایشان که نیاز به نگاه ویژه‌ای دارند را بدرستی تبیین نمایند.

امینی عنوان کرد: متاسفانه مدیران برخی دستگاه‌ها زمانی به فکر بودجه سال آینده می‌افتند که دیر شده و دیگر پیگیری‌ها و رایزنی‌ها تاثیری ندارد.

نماینده کرمانشاه در ادامه از آمادگی مجمع نمایندگان برای همراهی با مدیران استان در این خصوص خبر داد و گفت: این آمادگی را داریم با پیگیری از طریق معاونت نظارت راهبردی رییس جمهور و وزارتخانه‌ها سهم استان را از بودجه سال آینده افزایش دهیم که لازمه آن این است مدیران استان نیازهای اعتباری پروژه‌هایشان را به ما اعلام کنند.

امینی ابراز امیدواری کرد در این مقطع با شکل‌گیری ارتباط بیشتر بین نمایندگان و مدیران استان زمینه‌ای فراهم شود که به افزایش بودجه سال آینده استان منجر گردد.

این نماینده مجلس راه آهن در حال احداث غرب کشور، سدهای در حال مطالعه و در دست اجرا، مناطق ویژه اقتصادی که در سفرهای استانی دولت به تصویب رسیده، پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی که در حال احداث است، قطار شهری کرمانشاه که به تصویب رسیده، دانشگاه در حال احداث صنعتی کرمانشاه، توسعه فرودگاه کرمانشاه، ساماندهی حاشیه‌ها و زیرساخت‌ها در حوزه راه را از طرح‌ها و پروژه‌هایی دانست که باید در بودجه سال آینده اعتبارات مناسبی برای آنها لحاظ گردد.

وی با اشاره به برنامه پنجم توسعه که در مرحله بررسی است، اظهار داشت: بودجه سال آینده بر اساس این برنامه شکل می‌گیرد و باید بتوانیم از ظرفیت‌های این برنامه نیز برای افزایش بودجه استان بهره بگیریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet