هدر موبایل
1389/09/23 15:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محبی‌نیا:

گستاخی‌های سفیر انگلیس علیه ایران سیاسی است

**یک عضو هیئت رئیسه مجلس گستاخی‌های سفیر انگلیس علیه ایران را سیاسی دانست و گفت که یادداشت "گس" از سر شیطنت و بد اخلاقی است.

جهانبخش محبی‌نیا نماینده میاندوآب و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با فارس در خصوص یادداشت گستاخانه سفیر انگلیس علیه ایران اظهار داشت:‌ طبیعی است که این یادداشت‌ها سیاسی و از سر شیطنت و با بد اخلاقی نوشته شده است.

وی درباره واکنش مجلس به این اظهارات،‌ گفت: کمیسیون امنیت ملی مجلس در راستای استراتژی‌ها و صیانت از وجهه بین‌المللی نظام قطعا اقداماتی را در برابر اقدامات غیر دیپلماتیک و مداخله جویانه سفیر انگلیس در امور داخلی کشورمان انجام خواهد داد.

عضو هیئت رئیسه مجلس در خصوص دستور کار هفته آینده مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که شورای نگهبان قانون اساسی هفته آینده به طور کامل ایرادات لایحه برنامه پنجم را به هیئت رئیسه مجلس ارائه دهد، بررسی و رفع ایرادات وارده را در دستور کار خود قرار می‌دهیم.

محبی‌نیا با اشاره به برکناری منوچهر متکی وزیر امور خارجه دولت دهم خاطر نشان کرد: بر اساس قانون اساسی دولت می‌تواند این وزارتخانه را به مدت سه ماه با تعیین سرپرست اداره و در طول این مدت قانونی یا پس از آن رئیس جمهور وزیر پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet