هدر موبایل
1389/09/23 17:42:00
سرویس فرهنگی
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس:

طرح دورکاری نمی تواند نیازهای اداری را رفع کند

**نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:اجرایی شدن طرح دورکاری نمی تواند در شرایط فعلی نیازهای مجموعه اداری را رفع کند.

"هادی مقدسی"در گفت وگو با  خانه ملت در خصوص اجرا شدن طرح دورکاری اظهار داشت: اجرای طرح دورکاری ممکن است در قالب اضطراری آن،در کوتاه مدت اقدامی مثبت و سازنده باشد اما نمی تواند تاثیر بسزایی در میان مدت به همراه داشته باشد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اجرای طرح دورکاری نیازمند وضعیت استقرار تکنولوژی ارتباطی در اداره هاست.

وی تصریح کرد: آیا دستگاه اداری و وزراتخانه های ما مجهز به زیر ساخت های اینترنتی و رایانه ای لازم هستند،آیا هر کارمندی می تواند کارش را از طریق دورکاری سر موعد مقرر به مسئول مربوطه و ارباب رجوع تحویل دهد. 

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآورشد: بررسی وضعیت اینترنت و کامپیوتر در اداره ها و سازمان ها حاکی از این است وضعیت رایانه و ارتباطات در ایران با وضعیت نرمال فاصله بسیار زیادی دارد.

مقدسی خاطرنشان کرد: در ایران هنوز وظایفی که یک کارمند می تواند در خارج از سازمان و اداره ها انجام دهد به صورت درست تبیین نشده است .

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:در حال حاضر نمی توان انتظار داشت طرح دورکاری بتواند انتظارات و اهداف دولتمردان را در جامعه تحقق بخشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet