هدر موبایل
1389/09/26 13:25:00
سرویس کمیسیون ها
نماینده زابل و زهک:

توزیع اعتبار در مسیر زابل - نهبندان عادلانه نیست

**نماینده زابل و زهک در مجلس شورایاسلامی با اشاره به جلسات متعددی که در تهران و زاهدان با مسئولان وزارت راه و ترابری داشته است از توزیع اعتبار در مسیر زابل - نهبندان انتقاد کرد.

"احمدعلی کیخا"به هفته‌نامه مندیل سیستان و بلوچستان گفت: ما مشکلات و کاستی‌های بسیاری در زمینه راه در استان داریم و مسیر زابل - نهبندان و مسیر زابل - میلک از جمله راه‌هایی است که برای بهبود نیاز به اعتبار بیشتری دارند.

وی با اشاره به اینکه بخشی از مسیر زابل - نهبندان در استان خراسان‌جنوبی است و بخشی در استان سیستان‌وبلوچستان، در خصوص تخصیص اعتبار در این مسیر به خبرنگار مندیل گفت: اعتبار این مسیر به نسبت طول در منطقه توزیع می‌شود اما متأسفانه با پیگیری‌هایی که داشتیم مشخص شد که بالابی‌گری‌ها به نهبندان اعتبار بیشتری داده شده و به نظر من وزارت راه باید در این زمینه پاسخگو باشد.

کیخا افزود: در هر کجا که توسعه،رشد و رونق اتفاق بیفتد ما خوشحال می‌شویم اما نباید نفوذ با بی‌عدالتی همراه باشد.نماینده زابل و زهک و عضو کمیسیون کشاورزی بیان کرد: من حتماً از وزیر سؤال خواهم کرد که این اعتبار چگونه تقسیم شده است.

کیخا در پایان گفت: بخش پروژه‌های راه در استان سیستان‌وبلوچستان با مشکلات بسیاری روبه‌روست و مردم را با خطرات جدی و غیرقابل جبرانی رو‌به‌رو کرده است و ما از وزارت راه انتظار داریم که در این زمینه به استان ما توجه بیشتری کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet