انتخابات ریاست جمهوری
1389/09/27 08:46:00
سرویس سیاسی

تاکید فلاحت پیشه بر گسترش و تقویت بعد امنیتی کشور:

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید آمادگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری امنیتی کشور به موازات دشمنی‌ها علیه جمهوری اسلامی تقویت و گسترش یابد، خاطر نشان ساخت: اینکه این افراد قبلا در تور ردیابی امنیتی کشور بوده‌اند، و با این وجود توانسته‌اند این کار را انجام دهند، نقدی است که به دستگاه امنیتی وارد است و توجه جدی تر مسئولان را می طلبد.

"حشمت الله فلاحت پیشه" نماینده اسلام آباد غرب، دالاهو، کرند و حمیل در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با محکوم کردن اقدام تروریستی چابهار اظهار داشت: مسئولان امنیتی و اطلاعاتی کشور باید همه تلاش خود را صرف  ایجاد و حفظ امنیت در کشور کنند و آمادگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری امنیتی  کشور را به موازات و همراه با رشد دشمنی‌ها و مشغله سازی‌ها علیه جمهوری اسلامی گسترش دهند.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی تاکنون حمایت‌ها و اقدامات زیادی را برای گسترش و تقویت بعد امنیتی کشور انجام داده است، گفت: مجلس با تصویب قوانین و افزایش بودجه در قالب برنامه و بودجه سنواتی در این زمینه سنگ تمام گذاشته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در ادامه به دشمنی‌‌ها و کینه توزی‌های دشمنان جمهوری اسلامی اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: بهرحال این اقدامات کور تروریستی در هر جای دنیا قابل انجام است، مناطق مرزی کشور ما هم در زمره این مناطق قرار دارد و تنها قدری سنگدلی لازم است که فردی حاضر شود در مراسم عزاداری و در بین مردم عادی این عملیات انفجاری را انجام دهد.

وی ادامه داد: متاسفانه دشمنان جمهوری اسلامی از قسی‌ترین و بی رحم‌ترین افراد دنیا هستند و این شرایط ایجاب می کند همه شاخص‌های امنیتی کشور را تقویت و گسترش دهیم.

فلاحت پیشه همچنین تاکید کرد: بهرحال اینکه این افراد قبلا در تور ردیابی امنیتی کشور بوده‌اند، و با این وجود توانسته‌اند این کار را انجام دهند، نقدی است که به دستگاه امنیتی وارد است و توجه جدی تر مسئولان را می طلبد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet