شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/25 12:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی:

پاکستان بساط تروریستها را برچیند

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که پاکستان باید بساط تروریست ها را برچیند تاکید کردکه دولت پاکستان باید اقتدار و توانی از خود در برابر تروریست ها نشان دهد در غیر این صورت برای دولت پاکستان گران تمام خواهد شد.

حسین ابراهیمی در گفت وگو با ایرنا با بیان این که ارتباط ایران با دولت پاکستان همواره خوب بوده است گفت: ایران همواره کمک هایی به دولت پاکستان کرده است؛در موضوع سیل زدگان پاکستانی؛ بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب مردم ایران کمک بسزایی به پاکستانی ها کردند و این که دولت پاکستان در خصوص تروریست ها اقدامی نمی کند بسیار ناپسند است.

وی با بیان این که نقش آمریکا و رژیم صهیونیستی در این اقدامات تروریستی کاملا مشخص است اظهار داشت که متاسفانه حاکمیت در پاکستان منسجم نیست؛ در داخل خود حاکمیت نیز جریاناتی هستند که از تروریست ها حمایت می کنند و این ضعف دولت پاکستان است که نتوانسته بر کشور مسلط باشد.

ابراهیمی افزود: بهتر است دولت پاکستان از خود توان و اقتداری نشان دهد و برای حفظ حیثیت خود هم که شده جلوی تروریست ها را بگیرد زیرا اگر ما مقابله به مثل کنیم برای دولت پاکستان گران تمام می شود.

وی تاکید کرد که ما بنا نداریم آنان خسارت ببینند؛ توصیه مان به دولت پاکستان این است که جلوی نفوذ بیگانگان به کشورشان را بگیرند.

عملیات تروریستی و انفجار در جمع عزاداران حسینی در چابهار که روز گذشته رخ داد، حدود 130 نفر از مردم شیعه و سنی از جمله چند زن و نوزاد را شهید و مجروح کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet