خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/09/26 09:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مهریز:

تروریستهای آمریکایی محکوم به شکست هستند

**نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: تروریست های آمریکایی و وابسته به اردوگاه غرب محکوم به شکست و نابودی هستند.

کاظم فرهمند در گفت و گو با ایرنا با محکوم کردن حمله تروریستی به عزاداران حسینی در چابهار افزود: تروریست های وابسته به آمریکا و غرب با این اعمال پلید نمی توانند به اهداف شوم خود برسند.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان پس از در انزوا قرار گرفتن و شکست در عرصه های مختلف به ترور های کور عده ای بی گناه و عزادار متوسل شده اند.

وی یادآور شد: آنها می خواهند با اینگونه فعالیت های ضد بشری و انسانی ، با دامن زدن به اختلافات بین مسلمانان ، اهداف پلیدشان را دنبال نمایند.

نماینده شهرستان های مهریز ، بافق ، بهاباد ، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان داخلی و خارجی باید بدانند که با این اعمال نمی توانند به خواسته ها شیطانی خود برسند.

فرهمند گفت: ملت ایران که زخم تروریست ها را بارها بر پیکر خود احساس کرده ، هیجگاه با این اعمال زشت دست از اهداف و آرمان های خود بر نمی دارد.

وی افزود: خواسته مردم از مسئولان این است که هرچه سریعتر ، آمران و عاملان این حوادث را شناسایی و در اسرع وقت به سزای اعمال ننگینشان برسانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet