هدر موبایل
1389/09/24 16:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالی:

ملت ایران از پشت صحنه جنایات تروریستی به خوبی آگاه است

**سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی مجلس ضمن محکومیت حادثه تروریستی چابهار، گفت: پشت صحنه این جنایات تروریستی برای ملت ایران روشن است.

کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به حادثه تروریستی چابهار که صبح امروز در این استان رخ داد و منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از هموطنان‌مان شد، ضمن تسلیت این حادثه تروریستی به همه مردم کشورمان و شیعیان و اهل سنت و محکومیت آن، آمریکا و کشورهای غربی و دشمنان دین را حامی این جنایت تروریستی دانست.

وی گفت: این حادثه تروریستی نشان می‌دهد که دشمنان ما امروز از اختلافات مذهبی و فرقه‌ای به عنوان یک حربه علیه دین اسلام استفاده می‌کنند.

این عضو هیئت رئیسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس در ادامه یادآور شد: دشمنان باید بدانند که دیگر این شیوه‌ها دیگر نخ‌نما شده و ملت ایران با این اقدامات باز هم راه خود را ادامه می‌دهد تا به قله‌های رفیع پیروزی در همه زمینه‌ها و عرصه‌ها دست یابد.

وی با تأکید بر اینکه پشت صحنه این جنایات تروریستی برای همه ملت ایران روشن است، عنوان کرد: با توجه به تجهیزات و اقدامات انجام شده در چابهار، دشمنان دین خدا و برخی از قدرت‌های غربی و آمریکایی‌ها پشت صحنه این گونه حوادث هستند اگر چه بازیچه‌هایی نیز در داخل کشور دارند که با استفاده از آنها اقدام به این جنایات می‌کنند.

کاظم جلالی همچنین گفت: پشت این‌گونه حوادث تروریستی دشمنان دین خدا حضور دارند و با هدف ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی اقدام به این جنایات تروریستی می‌کنند اما آنها باید بدانند که امروز شیعیان و براداران اهل سنت در گرو محبت آل‌الله و اهل بیت هستند و آنها نمی‌توانند بین شیعه و سنی اختلاف و تفرقه ایجاد کنند.

این نماینده مجلس در خاتمه یادآور شد: پشتوانه‌های فکری بسیار منزوی پشت این جنایات است که هیچ جایگاهی بین علمای مسلمان و مسلمانان ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet