هدر موبایل
1389/09/27 10:34:00
سرویس بین الملل
احمدی‌بیغش خبر داد:

وعده مصر برای صدور ویزای سفر نمایندگان به غزه تا 5 دیماه

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از قول وزارت امورخارجه مصر به وزارت خارجه ایران برای اعطای ویزا برای سفر هیات پارلمانی ایران تا ۵ دیماه به غزه خبر داد.

"محمود احمدی بیغش"، نماینده شازند در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اعلام این مطلب، افزود: مصر تا کنون به 62 نفر از مجموع 100 نفر از کاروان آزادی غزه ویزا داده که همه آنها هندی هستند.

این نماینده عضو هیات اعزامی مجلس به غزه با اظهار اینکه دولت مصر هنوز به دیگر اعضای کاروان آزادی غزه از کشورهای ایران، پاکستان و لبنان ویزا نداده است، خاطرنشان کرد: اما وزارت خارجه مصر به وزارت خارجه ایران قول داده است تا پایان این هفته خبر نهایی را درباره صدور ویزا اعلام کند.

وی با بیان اینکه قرار است هیات اعزامی ایران به غزه ابتدا از طریق هواپیما به سوریه رفته و در آنجا به کاروان آزادی غزه ملحق شود، افزود: این هیات پس از الحاق به کاروان آزادی در سوریه از آنجا از طریق کشتی عازم آبهای مصر و سپس غزه خواهد شد.

احمی بیغش درباره تعداد هیات اعزامی پارلمان ایران به غزه، گفت: قبلا قرار بود آقایان سروری، جویجری، حیدرپور و بنده، نمایندگان تهران، اهواز، شهرضا و شازند عازم غزه شویم، اما وقتی نمایندگان دیدند رفتن هیات اعزامی به غزه جدی شده است تعداد زیادی از آنها درخواست سفر کردند ولی آقای لاریجانی صلاح دیدند که تنها 3 یا 4 نفر دیگر به هیات اعزامی ایران به غزه اضافه شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet