هدر موبایل
1389/09/25 11:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عماد حسینی:

جنایت تروریستی چابهار وظیفه مسئولان را سنگین‌تر کرده است

**نماینده مردم شهرستانهای قروه و دهگلان گفت: وقوع حادثه تروریستی در چابهار وظیفه مسئولان امنیتی کشور برای برخورد با گروهکهای تروریستی را سنگین تر کرد.

سید عماد حسینی در گفتگو با مهر، ضمن محکوم کردن جنایت تروریستی در روز تاسوعای حسینی در شهر چابهار که منجر به شهید و زخمی شدن تعدادی از عزاداران شد، اظهار داشت: وقوع این جنایت تروریستی وظیفه مسئولان و متولیان امنیت کشور را سنگین تر کرده و باید با جدیت و تلاش بیشتری ریشه گروهکهای تروریستی در شرق کشور خشکانده شود.

وی عنوان کرد: دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی از هیچ توطئه و جنایتی پرهیز نخواهد کرد و با توجه به این شرایط مسئولان نیز باید با دقت و هوشیاری بیشتر امنیت در کشور را تامین کرده و با اقدام سریع ریشه گروهکهای تروریستی را یکبار برای همیشه از میان بردارند.

نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان بیان داشت: هدف اصلی از وقوع این جنایت تروریستی در چابهار ایجاد نا امنی و دامن زدن به تفرقه در کشور است که باید در کنار تلاش مسئولان، اقشار مختلف مردم نیز با آگاهی ضمن حضور همه جانبه در صحنه تمامی دسیسه های دشمن را نقش برآب کنند.

حسینی همچنین خواستار محکومیت این جنایت از سوی کشورهای جهان و سازمانهای بین المللی شد و گفت: سازمانهای بین المللی و کشورهای که داعیه دفاع از حقوق بشر را یدک می کشند باید این جنایت تروریستی را محکوم کنند تا دیگر شاهد وقوع حوادثی این چنین ناگوار نباشیم.

ساعت 10 و 30 دقیقه صبح روز تاسوعای حسینی در مقابل مسجد امام حسین (ع) چابهار یک تروریست با ورود در جمع عزاداران و انجام عملیات انتحاری باعث کشته و زخمی شدن تعدادی از عزاداران حسینی شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet