روز مجلس
1389/09/27 12:02:00
سرویس سیاسی
به منظور تعیین تکلیف بودجه سالانه مجلس برگزار می شود:

جلسه مشترک هیئت رییسه مجلس با کمیسیون برنامه و بودجه

**عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی از جلسه مشترک هیئت رییسه با اعضای کمیسیون برنامه و بودجه خبر داد و گفت: این جلسه به منظور تعیین تکلیف بودجه سالانه مجلس و مقرری ها و هزینه های نمایندگی روز یکشنبه و در محل کمیسیون برنامه و بودجه تشکیل خواهد شد.

"حسین سبحانی نیا" نماینده نیشابور در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به جلسه روز یکشنبه هیئت رئیسه مجلس با اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات  اظهار داشت: این جلسه در راستای اجرای ماده 82 آیین نامه داخلی مجلس و به منظور تعیین تکلیف بودجه سالانه مجلس و مقرری ها و هزینه های نمایندگی تشکیل خواهد شد.

وی افزود : در ماده 82 آیین نامه تاکید شده است: بودجه سالانه مجلس به پیشنهاد هیات رییسه پس از مشورت با کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات و در موعد مقرر برای دولت ارسال می شود تا با رعایت اصل پنجاه و دوم قانون اساسی در بودجه سالانه درج شود.

همچنین در تبصره این ماده آمده است: مقرری و هزینه های نمایندگی در هر سال در جلسه مشترک هیات رییسه با کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با حقوق و مزایای خود را از مجلس دریافت نمایند. قبل از تصمیم مجدد در هر دوره به صورت علی الحساب مطابق مصوب دوره قبل اعمال می شود.

به گفته سبحانی نیا این جلسه از ساعت 14:30 لی 15:30 روز یکشنبه در محل کمیسیون تلفیق تشکیل برگزار خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet