خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/27 12:41:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی نیا:

تناقض‌گویی‌های آمریکا، از نقش گسترده‌اش در حوادث تروریستی منطقه پرده برداشت

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تناقض گویی های آمریکا نشان دهنده نقش گسترده این کشور و حمایتهای همه جانبه اش از حوادث تروریستی منطقه است.

حسین سبحانی نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، به تناقض گویی های آمریکا در خصوص حادثه تروریستی چابهار گفت: از طرفی پس از این حادثه تروریستی اوباما این حادثه را محکوم کرده و از طرفی خبرگزاری آمریکایی درخصوص ارتباط آمریکا با این حادثه افشاگری می کند.

وی افزود: اینگونه تناقض گویی ها همواره در رفتار و گفتار دولتمردان آمریکایی وجود داشته و موکد سردرگمی آنها بوده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه آمریکا قطعا از ضد انقلاب و اقدامات کور انها حمایت همه جانبه می کند اظهار داشت: اظهارات اوباما و دیگر دولتمردان آمریکایی مبنی بر محکوم کردن اقدامات تروریستی صرفا پوششی برای فعالیت های غیر ا نسانی انها در منطقه است چرا که آنها از این اقدامات همواره حمایت های همه جانبه ای داشته اند.

وی با اشاره به حادثه تروریستی چابهار اظهار داشت: اینگونه حرکتهای کورکورانه نه تنها نخواهد توانست میان برادران اهل تسنن و شیعه اختلافی ایجاد کند بلکه همواره اتحاد آنها را عمیق تر ساخته و موجب تقویت وحدت میان آنها شده است.

سبحانی نیا با بیان اینکه وزارت اطلاعات و دستگاه های امنیتی اشراف گسترده ای بر اقدامات و حرکات تروریستی عوامل آمریکا و صهیونیسم در  منطقه دارند اذعان داشت: اینکه فردی با عملیات انتحاری، عده ای از هم وطنان را در مراسم عزاداری سالار شهیدان به خاک و خون کشد، حرکتی کورکورانه محسوب می شود و دلیلی بر تضعیف وزارت اطلاعات نیست.

وی افزود: وزارت اطلاعات در سالهای اخیر بسیار خوب و به موقع عمل کرده و بسیاری از اقدامات تروریستی را در نطفه خفه کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: در حال حاضر می بایست دستگاه های امنیتی بیشترین تمرکز خود را بر کنترل مزرهای شرقی کشور قرار دهند و با جدیت بیشتری کنترل رفت و آمدها را در مرزها در دست گیرند.

وی تحرکات اخیر اپوزیسیون و ادعای آنها مبنی بر تضعیف وزارت اطلاعات را فاقد ارزش و اعتبار دانست و اظهار داشت: ضد انقلاب و معاندین نظام قصد دارند با این ادعاها، کسب اعتبار و جایگاه نمایند و اظهار وجود کنند اما با اینگونه اقدامات کور، راه به جایی نخواهند برد وبه زباله دان ها خواهند پیوست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet