انتخابات ریاست جمهوری
1389/09/27 12:43:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
به دنبال شکل‌گیری طرح مثلث جاسوسی در مرزهای ایران و عراق؛

ازاین پس رأفت اسلامی نظام شامل حال متهمین به جاسوسی نخواهد شد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال شکل گیری طرح مثلث جاسوسی نیروهای کردستان عراق، آمریکا و اسرائیل درمرزهای عراق از این پس رأفت نظام اسلامی به هیچ وجه شامل حال متهمین به جاسوسی نخواهد شد.

محمد کرمی راد نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به امنیت کامل مرزهای غربی کشورمان گفت: اگر چه جمهوری اسلامی ایران از مرزهای خود با قدرت حفاظت می نماید اما دشمنان ما همواره در صدد آسیب رسانی و شیطنت درجهت اهداف پلیدشان می باشند.

وی با اشاره به چنبره زدن آمریکا در منابع نفتی عراق، اظهار داشت: امریکا هر ازچند گاهی از حضور خود در عراق استفاده کرده و در صدد وارد نمودن جاسوسانی از مرزهای غربی به کشور است.

کرمی راد با بیان اینکه طرح مثلث همکاری جهت جاسوسی از ایران متشکل از نیروهای کردستان عراق و سرویسهای جاسوسی آمریکا و اسرائیل طرحی از پیش شکست خورده است اذعان داشت: هوشیاری دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی کشورمان به هیچ متجاوزی اجازه جاسوسی از مواضع امنیتی و نظامی کشور را نخواهد داد.

نماینده کرمانشاه با اشاره به دستگیری سه تبعه آمریکایی و دو تبعه آلمانی در مرزهای غربی کشورمان اظهار داشت: اگرچه رأفت نظام تاکنون شامل حال این افراد شده و نظام جمهوری اسلامی آنچنان که می بایست با این افراد به دلایل انسان دوستانه برخورد تند نداشته اما از این پس مجلس مجدانه درخواست برخورد قاطع با این جاسوسان را دارد و لذا جاسوسان آمریکایی و اسرائیلی باید بدانند که از این پس رأفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شامل حال آنها نخواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet