هدر موبایل
1389/09/27 12:55:00
سرویس بین الملل
ذوالقدر:

غرب از هر ابزاری برای توقف پیشرفت‌های هسته‌ای ایران استفاده می‌کند

**نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، بندرخمیر و حاجی‌آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: غربی‌ها از هر ابزاری حتی مذاکره بهره می‌برند تا حرکت شتابان ایران در جهت پیشرفت در عرصه فناوری هسته‌ای متوقف کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،"سیدمصطفی ذوالقدر" در گفت و گو با روزنامه صبح ساحل هرمزگان با اشاره به دور جدید مذاکرات هسته‌ای میان ایران و 1+5 گفت: تفاوت اساسی این دوره از مذاکرات با دوره‌های گذشته این است که در این وقفه 14 ماهه کشورمان به توفیقات بزرگی در حوزه توانمندی‌های بومی دست یافته که سبب شده  دست بالا را در این مذاکرات داشته باشد.

وی تاکید کرد: نباید شک کرد که غربی‌ها همواره تلاش دارند کشورهای مستقل و ملت‌های آزاده جهان را تحت استعمار خود قرار دهند، این شرایط در حالی است که کشورمان در طول سال‌های اخیر در بسیاری از حوزه‌ها قادر به ایستادگی و رقابت با کشورهای برتر جهان شده است.

ذوالقدر با بیان اینکه غربی‌ها از شرایط فعلی ایران در این حوزه سخت بیمناک شده‌اند، متذکر شد: آنها از هر ابزاری حتی مذاکره بهره می‌برند که این حرکت شتابان را متوقف کنند اما هوشیاری مذاکره‌کنندگان کشورمان این توطئه شوم را نقش برآب خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet