خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1389/09/27 12:03:00
سرویس سیاسی
نماینده مهاباد در تشریح سوال خود از نجار خواستار شد:

علت عدم برخورد با تخلف سازمان‌های زیر نظر وزارت کشور

**نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی علت سوال خود از وزیر کشور را سرقت‌های مسلحانه و تیراندازی‌های شبانه در روستاهای منگور شرقی و عدم برخورد با تخلف سازمان‌های حوزه عمل این وزارتخانه در این شهرستان اعلام کرد.

"جلال محمودزاده" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به سوال خود از "مصطفی محمدنجار" وزیر کشور که در دستور کار این هفته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرار گرفته است، افزود: در این سوال از وزیر کشور خواسته‌ایم درباره سرقت‌های مسلحانه و همچنین تیراندازی‌های شبانه به مردم در روستاهای منگور شرقی توضیحی ارائه دهند.

وی با بیان اینکه 5-4 سال است که این مشکل در روستاهای منگور شرقی وجود دارد، خاطرنشان کرد: تا کنون علی رغم پیگیری ها این مشکل حل نشده است.

نماینده مهاباد سوال دیگر خود از وزیر کشور را عدم برخورد با تخلف سازمان‌های زیر نظر حوزه عمل این وزارتخانه در حوزه انتخابیه‌اش عنوان کرد و افزود: علیرغم اینکه بیش از یکسال پیش کمیسیون شوراهای مجلس درباره تخلفات شهردار و شورای شهر مهاباد به شورای حل اختلاف استانداری نامه نوشته‌اند ولی تاکنون به رغم اثبات تخلفات شهردار و شورای شهر از سوی دیوان محاسبات و دیگر مراجع ذیربط تا کنون به نامه کمیسیون شوراها توجهی نشده که در اینباره از وزیر کشور سوال کرده‌ام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet