انتخابات ریاست جمهوری
1389/09/27 13:32:00
سرویس بین الملل
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی خواستار شد:

رایزنی جدی با پاکستان در مورد حوادث تروریستی

**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه دستگاه سیاست خارجه کشور باید رایزنی‌های جدی و قوی را با کشور پاکستان در رابطه با این حوادث تروریستی داشته باشد، خاطر نشان ساخت: اگر دولت پاکستان نتواند این گونه اعمال کور را هرچه سریعتر کنترل کند جمهوری اسلامی ایران ناچار خواهد بود برای حفظ امنیت شهروندان خود اقدامات جدی را در این رابطه انجام دهد.

"کاظم جلالی" نماینده شاهرود در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با محکوم کردن اقدام تروریستی چابهار اظهار داشت: بی تردید این حادثه کور تروریستی با برنامه‌ریزی و پشتیبانی قدرت‌های استکباری چون آمریکا، اسرائیل و انگلیس انجام شده است.

وی افزود: البته برخی عوامل داخلی هم هستند که این قدرت‌ها از آن ها برای انجام چنین اقدامات وحشیانه و خبیثی بهره‌برداری می کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به اینکه کمیسیون امنیت ملی در هفته آینده و طی جلسه‌ای این موضوع را مورد بررسی قرار خواهد داد، تصریح کرد: دستگاه سیاست خارجه و وزارت امور خارجه نیز باید رایزنی‌های جدی و قوی را با دولت پاکستان در خصوص اینگونه حوادث تروریستی داشته باشند.

جلالی تاکید کرد: اینکه برخی تروریستها در مرزهای پاکستان لانه کرده و امنیت شهروندان ایرانی را مورد هجوم قرار داده‌اند امر بسیار ناپسندی است و اگر دولت پاکستان نتواند این گونه اعمال کور را هرچه سریعتر کنترل کند جمهوری اسلامی ایران ناچار خواهد بود برای حفظ امنیت شهروندان خود اقدامات جدی را در این رابطه انجام دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet