خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/27 16:44:00
سرویس فرهنگی
هدایت‌خواه:

حضور نماینده مجلس در هیات نظارت بر چاپ تمبر ضرورتی ندارد

**عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در هیات نظارت بر چاپ تمبر، معتقد است جلسه‌های این هیات جنبه صوری و تشریفاتی دارد که حضور و حتی عضویت نماینده مجلس در این هیات ضرورتی ندارد.

"ستار هدایت‌خواه" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان اینکه جلسه‌های این هیات با جلسه‌های علنی در مجلس تداخل دارد، اظهار کرد: این جلسه‌ها روزهای سه‌شنبه صبح تشکیل می‌شود که در آن زمان من در صحن علنی مجلس هستم و نمی‌توانم در جلسه‌های هیات نظارت شرکت کنم.

نماینده مردم درود و ازنا با تاکید براینکه امکان حضور من در این جلسه‌ها وجود ندارد، افزود: من حتی به هیات نظارت این پیشنهاد را دادم که حضور نماینده در این هیات ضرورت چندانی ندارد چون بیشتر مباحث اجرایی در آن مطرح است.

وی ادامه داد: تنها یک جلسه توانستم در هیات نظارت بر انواع تمبر حضور پیدا کنم و متوجه شدم که این جلسه‌ها بیشتر جنبه صوری و تشریفاتی دارد و سازوکار نظارتی در آنجا ندیدم.

هدایت‌خواه با تاکید براینکه جایگاه نماینده و سایر اعضای این هیات با یکدیگر همخوانی ندارد، گفت: من در پیشنهادی که مطرح کردم به این موضوع اشاره کردم که در اصلاحاتی که در آیین‌نامه صورت می‌گیرد، حضور نماینده در این هیات را حذف کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet