هدر اصلی
1389/09/28 08:38:00
سرویس بین الملل
فرج‌زاده:

غرب بداند دوره خط و نشان کشیدن برای ملت‌ها پایان یافته است

**نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، بندرخمیر و حاجی‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دور جدید مذاکرات هسته‌ای تصریح کرد: غربی‌ها می‌بایست بدانند که دوره خط و نشان کشیدن برای ملت‌ها پایان یافته است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،"محمدامین فرج‌زاده" در گفت و گو با روزنامه صبح ساحل با اشاره به دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 گفت: در این دوره از مذاکرات شاهد آن هستیم که طرف غربی سعی می‌کند با عقلانیت و استقلال بیشتری وارد مذاکرات شود.

وی این رویه را رویه مثبتی دانست اما در عین حال یاداور شد: باید دید این رفتار 1+5 متأثر از سیاست‌های گذرا تدوین شده یا به عنوان یک اصل جدی در مذاکرات مدنظر 1+5 است.

رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان تاکید کرد: هیأت ایرانی می‌بایست تلاش کند تا رویه حاکم بر مذاکرات را که با میل طرف‌های غربی در گذشته تدوین می‌شد، تغییر دهد.

وی خاطرنشان ساخت: اکنون به واسطه هشیاری مقام معظم رهبری در تبیین منویات ویژه‌ برای اتخاذ سیاست‌های این مذاکرات، شاهد این موضوع بود‌ه‌ایم.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، بندرخمیر و حاجی‌آباد در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: غربی‌ها می‌بایست بدانند که دوره خط و نشان کشیدن برای ملت ها پایان یافته است و باید حقوق ملت‌ها را در ایستادگی و عزت‌طلبی به رسمیت شناخت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet