روز مجلس
1389/09/28 10:15:00
سرویس فرهنگی
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس:

طرح دورکاری می‌تواند در کاهش ترافیک و آلودگی موثر باشد

**عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:طرح دورکاری در صورتی که نقاط ضعف آن رفع شود می‌تواند به عنوان یکی از راه‌های کاهش ترافیک و آلودگی تهران و کلان شهرها مد نظر قرار گیرد.

"جواد صبور اقچه کندی"در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص اجرای طرح دورکاری اظهار داشت: طرح دورکاری دارای نقاط ضعف هایی است،لازم است توسط دولت و کارشناسان معاونت برنامه ریزی ظارت راهبردی مورد بررسی قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: طرح دورکاری اگر نقاط ضعف آن رفع نشود نمی تواند به عنوان یک طرح مدنظر قرار گیرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: طرح دورکاری نیازمند یکسری موارد و زیر ساخت هاست تا این طرح موفق شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:اگر کارشناسان ارتباطات و فناوری اطلاعات نتوانند زیرساخت های لازم را ایجاد کنند مشکلات و نارضایتی هایی برای افراد و ارباب رجوع پیش می آید.

صبور تصریح کرد:بهتر بود طرح دورکاری کارمندان و کارکنان دولت به صورت مرحله به مرحله به اجرا در می آمد تا مشکلات احتمالی کاهش می یافت.

این نماینده مجلس شورای اسلامی یاداورشد: طرح دور کاری باید به نحوی انجام شود که خلاء کارمندانی که در این طرح شرکت می کنند با حضور غیر مستقیم جبران شود.   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet