خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/28 10:07:00
سرویس صحن

قرائت گزارش شکایت خریداران کامیون دانگ فنگ از سایپا دیزل

**گزارش نهایی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درخصوص شکایت گروهی از خریداران کامیون دانگ فنگ از شرکت سایپا دیزل در صحن علنی مجلس قرائت شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در جلسه علنی روز یکشنبه 28 آذر ماه، "علی اصغر یوسف نژاد" سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن گزارش این کمیسیون در خصوص بررسی شکایت گروهی از خریداران کامیون دانگ فنگ از شرکت سایپا دیزل را براساس تبصره بند 6 ماده 33 آئین نامه داخلی مجلس در صحن علنی قرائت کرد.

بر اساس تبصره بند 6 ماده 33 آیین‌نامه داخلی مجلس، کمیسیون‌ها می‌توانند در موارد مهم و حساس و در مواجهه با تخلفات یا سوء مدیریت، با دعوت از مسؤولین ذی‌ربط موضوع را بررسی نموده و گزارش آن را به هیأت رئیسه ارائه نمایند. هیأت رئیسه می‌تواند گزارش مذکور را در دستور کار مجلس قراردهد. در این صورت سخنگوی کمیسیون و نماینده دولت هرکدام به میزان پانزده دقیقه و شش‌نفر از نمایندگان به قید قرعه از بین متقاضیان هرکدام به میزان پنج دقیقه، نظرات خود را بیان می‌نمایند.

گزارش نهایی شکایت کامیون داران از شرکت سایپا دیزل درخصوص خودروهای دانگ فنگ T/D300 در چند بند از جمله تاریخچه، مقدمه، بررسی موضوع شکایت، اظهارنظر برخی از مراجع قانونی و صاحب صلاحدید درخصوص شکایت، مجوزها و تاییدیه های ورود خودروهای دانگ فنگ به داخل کشور، عملکرد شرکت سایپا دیزل در ارتباط با خودروهای دانگ فنگ، نتایج بررسی عملکرد شرکت سایپا دیزل درخصوص شکایت کامیون داران نتیجه گیری و راهکار می‌باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet