شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/28 11:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده پلدختر:

به شهادت رساندن مردم بی‌گناه درروزتاسوعا، ازدرماندگی و بیچارگی آمریکا است

**نماینده پلدختر و معمولان در مجلس با محکوم کردن حادثه تروریستی تاسوعای حسینی در چابهار گفت: دشمنان و تروریست‌ها با این گونه اعمال می خواهند جلوی گسترش مکتب حسین (ع) را بگیرند و نهضت عاشورای حسینی را خاموش کنند اما نور مکتب حسین خاموش شدنی نیست.

علیرضا کاییدی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: ایادی استکبار سعی دارند با فاجعه آفرینی‌های ناجوانمردانه و پلید خود را به تکاپو وا دارند تا مراسم عزاداری امام حسین (ع) رابه خاک وخون کشند.

وی اضافه کرد : مردم ما پرورش یافته در مکتب خون وقیام عاشورا هستند و افتخار می کنند که خون پاک

عزیزانشان درتاسوعای حسینی باخون شهدای کربلا عجین شده وموجب زوال اردوگاه استکبار خواهد شد .

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس با بیان اینکه اگر تاریخ را مطالعه کنیم می بینیم که از زمان حضرت امام حسین (ع)، دشمنان می خواستند جلوی گسترش اسلام راستین را بگیرند و عاشورا را خاموش کنند اما موفق نشدند،افزود: این از درماندگی، عجز وبیچارگی آمریکا وهم پیمانان آمریکایی است که در روز تاسوعا در یک اقدام تروریستی جمعی از زنان وکودکان بی گناه اهل تشیع وتسنن را به شهادت می رسانند.

عضو اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان ما غافل از آن هستند که مردم مسلمان ایران درس ایثار و شهادت را ازسرور آزادگان حسین ابن علی (ع) آموخته اند و از شهادت در راه خدا نمی هراسند بلکه با شهادت استقامت وشجاعت آنان بیشتر می شود.

عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی پزشکان کشور با تاکید براینکه تروریست های آمریکایی و وابسته به اردوگاه غرب محکوم به شکست و نابودی هستند، تصریح کرد: تروریست های وابسته به آمریکا و غرب با این اعمال پلید نمی توانند به اهداف شوم خود برسند.

کاییدی با بیان اینکه دشمنان پس از در انزوا قرار گرفتن و شکست در عرصه های مختلف به ترورهای کور عده ای بی گناه و عزادار متوسل شده اند، یادآور شد: آنها می خواهند با اینگونه فعالیت های ضد بشری و انسانی ، با دامن زدن به اختلافات بین مسلمانان ، اهداف پلیدشان را دنبال کنند.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت: دشمنان داخلی و خارجی باید بدانند که با این اعمال نمی توانند به خواسته‌های شیطانی خود برسند.

کاییدی افزود: ملت ایران که زخم تروریست ها را بارها بر پیکر خود احساس کرده ، هیچگاه با این اعمال زشت دست از اهداف و آرمان های خود برنمی دارد.

وی اضافه کرد: خواسته مردم از مسئولان این است که هرچه سریعتر ، آمران و عاملان این حوادث را شناسایی و در اسرع وقت به سزای اعمال ننگینشان برسانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet