شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/28 11:25:00
سرویس صحن
نماینده خاش خواستار شد؛

تلاش بیشتر دستگاه های اطلاعاتی در مقابله باتروریست ها

**نماینده خاش و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی هدف تروریست ها از اقدامات تروریستی در کشور از جمله استان سستان و بلوچستان راتضعیف اسلام و ناامن جلوه دادن استان های مرزی کشور عنوان کرد و از دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی خواست تلاش بیشتری در مقابله باتروریست ها انجام دهند.

"حمیدرضا پشنگ" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، ضمن محکومیت حادثه تروریستی تاسوعای حسینی چابهار که منجر به شهادت 37 تن از هموطنان انجامید، گفت: بابررسی های صورت گرفته مشخص شده که اینگونه اقدامات تروریست در استان سیستان و بلوچستان توسط افرادی انجام می شود که توسط گروه های تروریستی اجیر شدهاند.

وی درخصوص هدف تروریست ها از انجام اقدامات تروریستی در کشور و به‌خصوص استان سیستان و بلوچستان، گفت: هدف تروریست ها از اقدامات ضدانسانی خود ایجاد تفرقه میان مسلمانان، تضعیف اسلام و ناامن جلوه دادن استان های مرزی کشور است.

پشنگ بااظهار اینکه اقدامات تروریستی هیچ تاثیری در وحدت بین مردم شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: نقطه عطفی در استان سیستان و بلوچستان وجود دارد و آن وحدتی است که بین مردم این استان حکم بوده که این در هیچ جای کشور نیست.

نماینده خاش با اشاره به اقدامات تروریستی در شهر چابهار،‌خاطرنشان ساخت:‌ با این اقدامات تروریستی درخت تنومند اسلام با خون شهدای اهل سنت و تشییع آبیاری شده و دشمن به هیچ وجه نخواهد توانست به اهداف خود دست یابد.

وی با اظهار اینکه هر انسان آزاده ای از انجام اقدامات تروریستی ناراحت می شود، خاطرنشان کرد: در این میان شرمندگی تنها بای مدعیان دروغین حقوق بشر می ماند که با این اقدامات چهره زشت و پلید آنها بیشتر نمایان می شود.

نماینده خاش با اشاره به اقداماتی که دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی تاکنون در مبارزه باتروریست ها در کشور انجام داده اند، اظهار کرد: دستگیری رئیس گروهک جندالشیطان ازجمله این اقدامات بود.

وی در عین حال خواستار تلاش بیشتر دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی در مقابله بااقدامات گروهک های تروریستی در کشور شد و خاطرنشان کرد:‌لازم است دستگاه های مسئول روش هایی رادر مقابله باتروریست ها بکار گیرند که زودتر به نتیجه رسیده و ما در کشور شاهد اینگونه اقدامات تروریستی نباشیم.

نماینده خاش همچنن با اشاره به آموزش تروریست ها در کشورهایی همچون افغانستان و پاکستان، خاطرنشان ساخت: شایسته است وزارت امور خارجه در این زمینه با مقامات کشورهای مذکور رایزنی کرده و از کشورهایی که دست به حمایت از تروریست ها می زنند بخواهد که دست از این حرکت های خود بردارند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet