هدر موبایل
1387/04/20 11:03:00
سرویس صحن

رحمانی فضلی از حسن ظن رییس و نمایندگان مجلس قدردانی کرد

رحمانی فضلی در نامه ای خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی از حسن ظن و اعتماد رییس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خاطر انتخاب وی به عنوان رییس جدید دیوان محاسبات کشور قدردانی کرد .

 به گزارش خانه ملت ، در نامه رحمانی فضلی خطاب به دکتر علی لاریجانی آمده است : از حسن ظن و اعتماد نمایندگان برگزیده ملت به جهت رای اعتمادی که به اینجانب دادند مراتب تشکر و قدردانی خود را از جنابعالی ، اعضاء محترم هیئت رییسه ، اعضاء کمیسیون برنامه و بودجه و نمایندگان محترم ملت شریف ایران ابراز نمایم .
وی نوشته است : در این عرصه وظیفه ای سنگین در پیش رو است که ادای آن همکاری مستمر و توجه ویژه نمایندگان عزیز خصوصا کمیسیون محترم برنامه و بودجه را طلب می نماید.
رحمانی فضلی در این نامه از دیوان محاسبات به عنوان بازوی توانمند و ناظری قوی برای مجلس یاد کرد که با استفاده از روش و نظامات نوین نظارتی ، دقت وسرعت در فرایند کنترل و نظارت و اجرای صحیح قوانین می تواند موجبات حسن جریان امور و رسیدن به اهداف تعیین شده را تحقق بخشد.
 رییس جدید دیوان محاسبات کشور در بخشی دیگر از نامه خود می افزاید:‌مصمم هستم بااتکال به خداوند متعال و ارشادات و توصیه های مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) و بااستفاده از ظرفیت بالای کارکنان و کارشناسان و مدیران خدوم دیوان محاسبات در نظارت براجرای دقیق برنامه های مصوب توسعه ، قوانین و بودجه های سنواتی ، در تحقق اهداف تعیین شده در قانون اساسی نتایج مطلوب تری به دست آورم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet