شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/28 12:00:00
سرویس صحن
در نطق پیش از دستور مطرح شد

هشدار شهریاری درخصوص رواج تفکر وهابی گری تحت عنوان اهل تسنن

**نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی از رواج تفکر وهابی گری در استان سیستان و بلوچستان تحت عنوان اهل تسنن هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "حسینعلی شهریاری" روز یکشنبه در سخنرانی میان دستور درخصوص حادثه بمب گذاری چابهار در روز تاسوعا گفت: توطئه گران درصدد این هستند به نسل جوان چنین القا کنند که اهل تسنن همان وهابیتند، در صورتی که اهل تسنن از این موضوع مبرا هستند.

وی خطاب به شورای عالی انقلاب فرهنگی پرداخت و افزود: از شورای عالی انقلاب فرهنگی انتظار می رود به ساماندهی حوزه های علمیه بپردازد.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: چرا مسئولان کلان کشور به استان سیستان و بلوچستان به دید صندوق انتخاباتی نگاه می کنند.

وی یادآور شد: چرا مسئولان با تروریست ها که دستان آنان به خون مردم آلوده است مماشات می کنند.

شهریاری خاطرنشان کرد: چرا در رابطه با پاکستان تا این اندازه مماشات می شود در حالی که در هنگام سیل پاکستان بیش از 200 میلیارد تومان کمک های دولتی و مردمی به این کشور ارائه شد.

وی تاکید کرد: اگر پاکستان از توانایی لازم برای مقابله با تروریست ها برخوردار نیست چرا نیروهای ما با آنها برخورد نمی کنند.

شهریاری یادآور شد: چرا مسئولان وزارت کشور افراد نالایق را می گمارند.

وی افزود: مردم انتظار دارند مسئولان جمهوری اسلامی از جمله وزارت کشور، اطلاعات، شورای عالی امنیت ملی  دستور اکید کار عملی انجام دهند و با عوامل ترور در آن سوی مرزها برخورد کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet