شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/28 12:45:00
سرویس صحن
ابوترابی در پاسخ به تذکر کوچکی نژاد

طرح اصلاح قانون حق التدریسی ها هفته آینده در دستور کار مجلس

**نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درخصوص عدم قرار نگرفتن طرح اصلاح قانون تعیین حق التدریسی در دستور کار هفتگی توسط هیات رئیسه مجلس انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچکی نژاد روز یکشنبه در قالب تذکر آئین نامه داخلی مجلس گفت: تذکر من با استناد به ماده 163 آئین نامه داخلی مجلس است.

در حالی که تاریخ 16 شهریور 89 طرح اصلاح قانون تعیین حق التدریسی نیروهای خدمات آموزش به تصویب رسید و لایحه این طرح یک ماه بعد در صحن علنی مطرح می شد اما هنوز چنین موضوعی تحقق نیافته است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: نزدیک به 23 هزار نفر نیروهای خدمات آموزشی از کلاس های خود اخراج شده و آنها همچنان در انتظار تصمیم مجلس هستند.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که قرار بود این طرح زودتر از موعد مقرر در دستور کار مجلس قرار گیرد اما این کار تاکنون صورت نگرفته است و هنوز کمیسیون آموزش و تحقیقات گزارش خود را به هیات رئیسه مجلس ارائه نداده اند.

کوچکی نژاد یادآور شد: لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی 2 هفته پیش در پاسخ به تذکر بنده و آقای ثروتی اظهار داشتند موضوع طرح اصلاح قانون تعیین حق التدریسی ها در اولین جلسه دستور کار مجلس قرار می گیرد اما ما شاهد این هستیم این موضوع هنوز در دستور کار قرار نگرفته است.

ابوترابی  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس طبق آئین نامه داخلی خواستار مهلتی برای بررسی دقیق تر طرح شدند.

وی افزود: با توجه به اتمام لایحه برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کمیسیون آموزش و تحقیقات این هفته گزارش خود را ارائه خواهند داد تا انشاءالله هفته بعد موضوع طرح اصلاح قانون تعیین حق التدریسی ها در دستور کار قرار گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet