هدر موبایل
1389/09/28 14:03:00
سرویس صحن
در جلسه امروز مجلس اعلام وصول شد

لایحه موافقتنامه همکاری بین ایران و ترکیه در زمینه مبارزه با تروریسم

**در پایان جلسه علنی امروز اعلام وصول چند لایحه ارسالی از سوی دولت اعلام وصول شد که لایحه موافقتنامه همکاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در زمینه مبارزه علیه قاچاق مواد مخدر، جرایم سازمان یافته و تروریسم از جمله این لایحه ها بود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی مجلس، سیدجاسم ساعدی در پایان جلسه علنی امروز یکشنبه اعلام وصول لوایح و نامه های رسیده به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی را قرائت کرد.

لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) راجع تاسیس مرکز مخابرات منطقه ای، حفظ میراث فرهنگی ناملموس در آسیای میانه و غربی تحت نظارت یونسکو و همچنین موافقتنامه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پروتکل اصلاحات کنوانسیون سازمان بین المللی آب نگاری از جمله لوایحی بود که توسط هیات رئیسه اعلام وصول شد.

ساعدی همچنین توافقنامه انتقال محکومین به حبس بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری هند را اعلام وصول کرد.

محمدرضا خباز نماینده کاشمر هم از طرح سوال از وزیر ارتباطات فناوری در مورد علت سوختن سیمکارت های مشترکان به دلیل رفع این مشکل انصراف داد که این موضوع هم اعلام وصول شد.

همچنین نمایندگان آذربایجان شرقی در نامه ای به هیات رئیسه درگذشت حاج یعقوب نجفی پدر یوسف نجفی نماینده مردم مراغه و عجبشیر را تسلیت گفتند که ساعدی در حین قرائت این نامه مراتب تسلیت مجلس و هیات رئیسه را به خانواده این مرحوم و نماینده مراغه اعلام کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet