شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/28 16:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده رباط‌کریم:

تعویض وزرا حق قانونی رییس‌جمهور است

**نماینده رباط‌ کریم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات امروز علی لاریجانی در جلسه علنی مجلس درباره تغییرات در وزارت امور خارجه عنوان کردکه اظهارات رییس مجلس مصداق دخالت در قوه مجریه است.

حسن نوروزی در گفت‌وگو ایرنا با یادآوری اینکه مردم از رییس جمهور انتظاراتی دارند، گفت : اگر رییس جمهوری تشخیص داد که وزیری نمی تواند با کابینه همراه باشد می تواند او را تعویض کند و این حق قانونی رییس دولت است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی خانه ملت با بیان اینکه باید در این شرایط حساس دولت را کمک کنیم، اظهار داشت: تعویض وزرا حق قانونی رییس جمهور است و احمدی نژاد طبق حق قانونی خود عمل کرده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تاکید کرد: صالحی (سرپرست وزارت امور خارجه) بهتر از متکی کار خواهد کرد و این جای ناراحتی ندارد.

نوروزی به لاریجانی توصیه کرد که جلوی سووالات زیاد و معطل کردن وزرا در مجلس را بگیرد تا مجلس آماده کمک به دولت شود و برنامه پنجم توسعه و طرح هدفمند کردن یارانه ها به بهترین نحو اجرا شود.

علی لاریجانی رییس مجلس هشتم صبح امروز (یکشنبه) و همزمان با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها در آغاز جلسه علنی مجلس در سخنانی از نحوه تغییر وزیر امور خارجه انتقاد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet