هدر اصلی
1389/09/29 09:41:00
سرویس سیاسی
کرمی‌راد:

تهران در مذاکرات استانبول از حقوق خود کوتاه نمی‌آید

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی هدف غربی‌ها از طرح دوباره موضوعاتی همچون تحریم را برای فشار به جمهوری اسلامی در آستانه مذاکرات استانبول اعلام کرد و گفت: تهران با فشار از حقوق خود در مذاکرات استانبول کوتاه نخواهد آمد.

"محمد کرمی راد" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به تلاش های آمریکا و برخی کشورهای اروپایی برای اعمال تحریم های جدید علیه ایران، گفت: به نظر می رسد کشورهای خارجی قبل از اینکه به دنبال فکر سازنده باشند به دنبال تخریب پل های پشت سر خود در ارتباط با جمهوری اسلامی ایران هستند که این اقدامات نتیجه بخش نخواهد بود.

نماینده کرمانشاه هدف کشورهای غربی از طرح دوباره موضوعاتی همچون تحریم ایران را در آستانه مذاکرات استانبول برای ارعاب تهران عنوان کرد و افزود: این راهکار کشورهای غربی همچون اقدامات گذشته آنها نتیجه بخش نخواهد بود.

وی با تاکید بر این که اراده ملت بزرگ ایران بر این قرار گرفته که مساله هسته ای را تا پایان آن ادامه دهد، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی هراسی از تهمت های غربی ها ندارد، چرا که فعالیت های هسته ای ایران کاملا صلح آمیز است.

کرمی راد با اظهار این که استفاده از فعالیت های صلح آمیز هسته ای حق همه ملت ها از جمله ملت ایران است، افزود: غربی ها چون خودشان را در آینه می بینند، فکر می کنند با فشار ما در مذاکرات استانبول کوتاه می آییم؛ این در حالی است که ما باید مساله هسته ای ایران را تمام شده تلقی کرده و آن را کنار بگذاریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: جمهوری اسلامی در مذاکرات با گروه 1+5، آماده مذاکره درباره موضوعاتی همچون ختم زورگویی و جاه طلبی غرب است.

مذاکرات ایران با گروه 1+5 قرار است در ماه ژانویه (دی / بهمن) در شهر استانبول ترکیه برگزار شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet