هدر موبایل
1389/09/29 12:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسف‌نژاد:

در اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها مجلس در کنار دولت خواهد بود

**یک عضو فراکسیون اقلیت مجلس با اشاره به سخنان علی لاریجانی درباره همراهی مجلس با دولت در اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها، تاکید کرد: مجلس در تحقق هدفمندسازی یارانه‌ها در کنار دولت خواهد بود.

علی اصغر یوسف‌نژاد نماینده ساری و عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به عملیاتی شدن قانون هدفمند کردن یارانه‌ها، اجرای این قانون توسط دولت را اقدامی قابل تقدیر دانست.

وی با بیان اینکه رئیس قوه مقننه به نمایندگی از همه نمایندگان اعلام کرده که مجلس دولت را در اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها همراهی خواهد کرد، افزود: مجلس در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها که بخش مهمی از گام اساسی جهت تحول در اقتصاد کشور است، کنار دولت خواهد بود.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس با تاکید بر اینکه نباید به قانون هدفمندکردن یارانه‌ها نگاه جناحی و سیاسی داشته باشیم، تصریح کرد: هدفمند کردن یارانه‌های از بزرگ‌ترین‌ طرح‌های ملی کشور است و همه دلسوزان انقلاب باید به آن نگاه ملی داشته باشند.

یوسف‌نژاد افزود: نمایندگان مجلس باید در تبیین قانون هدفمندی یارانه‌ها هم به دولت کمک کرده و پاسخگوی سؤالات مردم باشند؛ چرا که این قانون با تائید مجلس شورای اسلامی اجرایی شده است.

وی در پایان از همه آحاد ملت خواست که با درک شرایط کشور، دولت و مجلس را در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها یاری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet