هدر اصلی
1389/09/29 15:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
مقدسی:

مجلس در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها شریک دولت است

**نماینده مردم بروجرد با بیان اینکه دولت تنها مجری قانون هدفمندی یارانه‌ها نیست، گفت: مجلس شورای اسلامی در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها خود را باید شریک دولت بداند و در سختی‌های دولت به کمک آنها بشتابد.

هادی مقدسی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به آغاز اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها، اظهار داشت: مجلس و دولت معتقدند که اجرای این قانون آینده اقتصادی و اجتماعی ایران اسلامی را تضمین می‌کند چرا که بدون اجرای این قانون آینده اقتصادی کشور خطرناک پیش‌بینی می‌شد.

وی با بیان اینکه مجلس باید از مصوبه خود حراست کند، افزود: مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس تصریح فرموده‌اند که امر اجرا بسیار سنگین‌تر از نظارت است و مجلس باید در اجرا شرایط دولت را درک کند؛ بر همین اساس مجلس در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها باید شرایط دولت را درک کند.

نماینده مردم بروجرد با تاکید بر اینکه مجلس از بعد نظارتی خود می‌تواند در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها به دولت کمک کند، خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی آمادگی خود را برای برطرف کردن موانع اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها اعلام می‌کند و هر زمان که دولت نیاز به کمک مجلس داشته باشد، نمایندگان ملت وظیفه خود را انجام خواهند داد.

مقدسی با بیان اینکه دولت تنها مجری قانون هدفمند کردن یارانه‌ها نیست، گفت: مجلس شورای اسلامی در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها خود را باید شریک دولت بداند و در سختی‌های دولت به کمک آنها بشتابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet