خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1389/09/29 15:41:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قنبری نتایج جلسه فراکسیون خط امام(ره) را تشریح کرد:

انتقاد نسبت به نحوه برکناری منوچهر متکی

**سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه روز گذشته این فراکسیون با حضور اعضای شورای مرکزی، گفت: در این جلسه جمع‌بندی اعضا در مورد آغاز اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها این بود که در مواردی شیب ملایم مورد نظر قانون‌گذار رعایت نشده است.

داریوش قنبری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: هم‌چنین با توجه به نحوه اجرای هدفمندکردن یارانه‌ها این احتمال وجود دارد که درآمدهای پیش‌بینی شده از محل اجرای این قانون محقق نشود.

وی با اشاره به برکناری منوچهر متکی از وزارت خارجه، نحوه این اقدام را مورد انتقاد فراکسیون خط امام عنوان کرد و گفت: اعضای فراکسیون این اقدام را غیرمرسوم در عرف روابط بین‌الملل عنوان کردند و تاکید کردند که این اقدام در چارچوب منافع ملی ارزیابی نمی‌شود.

سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به این‌که اعضای این فراکسیون روند عفو برخی زندانیان را امیدبخش تلقی کرده‌اند، یادآور شد: اعضای شورای مرکزی اظهار امیدواری کردند که این روند تداوم یابد و هم‌چنین با خانواده‌های زندانیان رفتار مناسب‌تری صورت گیرد.

قنبری در پایان گفت: در این جلسه همچنین برخورد قوه قضاییه در قبال برخی رسانه‌هایی که به دلیل ارتباط با کانون‌های قدرت رفتارهای فراقانونی انجام می‌دادند مثبت ارزیابی شد و اعضا این اقدام قوه قضاییه را باعث دلگرمی بیشتر نسبت به اجرای عدالت دانستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet