هدر موبایل
1389/09/29 15:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یک عضوفراکسیون اصولگرایان:

اصولگرایان حول محور ولایت صراط مستقیم انقلاب را بپیمایند

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: اصولگرایان حول محور ولایت صراط مستقیم انقلاب را بپیمایند.

حسن ملک محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شاخصه‌های اصولگرایی، گفت: اصولگرایان باید در امر ولایت و توجه به قانون و ارزش‌های دینی با هم متحد باشند که در این معنا اکثریت مطلق مردم ایران اصولگرا هستند.

وی اظهار داشت: اصولگرایان باید به اصول توجه کنند نه به فروع، اصول در نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز التزام به ولایت فقیه و احترام به قانون اساسی و پایبندی به ارزش‌های دینی است.

وی گفت: افق اهداف اصولگرایی، همان افق چشم‌انداز برنامه 20 ساله نظام است تا با اجرای برنامه پنجساله در سازندگی کشور در عرصه‌های گوناگون تلاش کنیم.

وی افزود: جریان اصولگرایی، جریان بیداری، آگاهی و جریان همت مضاعف و کار مضاعف و مسابقه دادن در خدمت به مردم است. الگوی اصولگرایان نیز امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری می‌باشند که باید به سیره عملی آنان اقتدا کنند و از هر نوع ورود به مناقشات جدال‌های بی‌فایده اجتناب کنند. در واقع اصولگرایان باید به مهمترین مسائل کشور بپردازند و در اجرای قانون و التزام بر ولایت و پایبندی به ارزش‌های دینی اهتمام داشته باشند.

نماینده مردم دامغان در خانه ملت، درباره تاثیر نشست‌هایی همچون نشست جامعتین با اصولگرایان، گفت: هر جریان ریزش، رویش و تغییرات تحولاتی دارد. در واقع هر چه به انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی نزدیک‌تر می‌شویم به صورت طبیعی فعالیت احزاب، گروه‌ها و جریان‌های فعال سیاسی در جامعه بیشتر می‌شود و با توجه به تدبیر جامعتین و تشکیل جلسات مشترک با جامعتین امیدواریم جریان اصولگرایی از بعضی تحریفات و انحرافات، آفت‌زدایی کند.

وی افزود: یکی از آفت‌های جریان اصولگرایی آن است که وحدت بین اصولگرایان صدمه بخورد لذا باید بشدت از اختلاف و تفرقه بین اصولگرایان اجتناب کنیم و حول محور ولایت با هدف خدمت در چارچوب قانون، صراط مستقیم انقلاب را بپیماییم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet