هدر موبایل
1389/09/29 15:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون برنامه و بودجه:

اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها تاثیر بسزایی در ایجاد اشتغال دارد

**عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها تاثیر بسزایی در اشتغالزایی خواهد داشت.

هادی قوامی نماینده مردم شهرستان اسفراین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: اجرای این طرح قطعا تاثیر بسزایی بر اقتصاد خانوارها، افزایش تولید و افزایش اشتغال دارد.

وی ادامه داد: این قانون که مقدمات آن از ابتدای سال آماده و از روز گذشته به صورت رسمی شروع شد، تاثیر بسزایی در کاهش مصرف و جلوگیری از اسراف خواهد داشت.

وی جلوگیری از اسراف را سرمایه گذاری در تولید دانست و اظهار داشت: این سرمایه گذاری در رفاه خانوار تاثر مثبتی داشته که با مدیریت درست دولت دهم همچنین عزم عمومی مردم این پیشرفت حاصل می شود. نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: می توان با استفاده درست از انرژی و صرفه جویی، در زمینه‌های صادرات و استفاده از ارز جهت سرمایه گذاری در بخشهای مختلف کشور بهره مند شد و از آثار خوب آن برای آبادانی ایران استفاده کرد.

وی یادآور شد: از مردم می خواهیم از این طرح حمایت کنند زیرا همه دلسوختگان اقتصاد ملی اتفاق نظر داشته‌اند که اجرای این طرح قطعا می تواند تاثیر بسزایی بر اقتصاد خانوارها داشته باشد.

وی اظهار داشت: افزایش تولید و اشتغال از پیامدهای اجرای این طرح است و دولت هم باید در اجرا دخالت آگاهانه باشد اما مهمتر از همه اراده خلل ناپذیر مردم است تا دولت را همراهی کنند.

قوامی تاکید کرد: مردم نباید به شایعات توجه کرده و به حرفهای بی اساس دامن بزنند بلکه با تحمل و حوصله به جلو حرکت کنند تا شرایط برای اجرای بهتر این طرح فراهم شود.

وی افزود: طرح هدفمند کردن یارانه‌ها توسط دولت، در دراز مدت بر افزایش تولید، خلاقیت، بهره وری و همچنین در ایجاد و افزایش اشتغال، کاهش نابرابری های اجتماعی، افزایش رفاه اجتماعی و تولید تاثیر شگرف و بسزایی خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet