هدر اصلی
1389/09/30 10:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون فرهنگی:

کمیسیون قطعه‌قطعه کردن سازمان میراث فرهنگی را به نفع کشور نمی‌داند

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون قطعه‌قطعه کردن سازمان میراث فرهنگی را به نفع کشور، سازمان و پرسنل آن نمی‌داند.

سیدرضا اکرمی در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد: ما در کمیسیون فرهنگی دو کار انجام دادیم؛ نخست این‌که گزارش نگرانی و نارضایتی برخی افراد از سازمان میراث فرهنگی را گرفتیم و نوشته‌های آن‌ها را خواندیم. پس از آن، جلسه‌ای را با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برگزار کردیم و صحبت‌های او را شنیدیم.

او ادامه داد: در نهایت، این جلسه و صحبت‌ها بدون جمع‌بندی به پایان رسید و ما منتظر ماندیم تا زمان بگذرد و بازتاب این تغییر و جابه‌جایی به استان‌های اصفهان و فارس و ماندگاری برخی کارمندان را در تهران ببینیم.

وی اظهار کرد: به‌طور کلی، با قاطعیت می‌گویم کمیسیون فرهنگی با این‌گونه قطعه‌قطعه کردن سازمان میراث فرهنگی مخالف است و این کار را به نفع کشور و سازمان میراث فرهنگی نمی‌داند.

روز گذشته نیز یک کارشناس حقوقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا بیان کرد: سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به بهانه‌ی شلوغ‌ بودن تهران، مانند گوشت قربانی چند تکه شد و در کنار آن، هزینه‌هایی شد که اصلا نمی‌ارزید. در این شرایط، تکه‌تکه کردن سازمان میراث فرهنگی اشتباه بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet