هدر اصلی
1389/09/30 11:24:00
سرویس صحن

ویژه برنامه های فراکسیون انقلاب اسلامی برای نهم دی اعلام شد

**سخنگوی فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی ویژه برنامه های این فراکسیون برای نهم دی را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حمید رسایی در حاشیه جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران در تشریح برنامه های فراکسیون انقلاب اسلامی برای روز نهم دی، گفت: باتوجه به اینکه 9 دی از ایام الله به حساب آمده و مقام معظم رهبری بر پاسداشت این روز تاکید داشتند، فراکسیون انقلاب اسلامی خود را ملزم دانست برنامه خاصی برای این روز داشته باشد.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، افزود: بر این اساس در روز هفتم دی ماه با دعوت از شخصیت هایی که حضور موثر در پاسخگویی به شبهات در فتنه سال گذشته داشتند در محل کمیسیون تلفیق تقدیر بعمل خواهد آمد.

وی با یادآوری تقدیر فراکسیون انقلاب اسلامی از رسانه های مقابله کننده با جنگ نرم در مجلس شورای اسلامی، گفت: در ویژه برنامه فراکسیون انقلاب اسلامی در روز هفتم دی از یکی از شخصیت های برجسته که عمار رهبری بودند، دعوت به سخنرانی خواهیم کرد.

رسایی درباره دلیل انتخاب روز هفتم دی برای برگزاری مراسم گرامیداشت روز نهم دی، گفت: دلیل اولی آن این است که روز نهم دی مصادف با روز پنج شنبه است که مجلس جلسه علنی ندارد و تعطیل است.

وی افزود:‌ دلیل دوم هم این است که در هفتم دی ماه سال گذشته نمایندگان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی راهپیمایی کردند و این اولین اعتراض عمومی به حوادث عاشورای سال گذشته بود.

سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی در پاسخ به این پرسش ها در ویژه برنامه هفتم دی از چه کسانی تجلیل خواهد شد، گفت: سخنران این مراسم و اسامی 15-10 نفر از کسانی که در این روز تجلی خواهند شد، بعداً اعلام خواهد شد.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی همچنین در پایان تصریح کرد: امیدواریم فراکسیون های دیگر مجلس نیز روز نهم دی را که به عنوان روز میثاق با ولایت نامگذاری شده پاس بدارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet