هدر اصلی
1389/09/27 14:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نوروزی:

توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مهمترین راهکار در زمینه وحدت است

**رئیس مجمع نمایندگان استان تهران معتقد است: ساده‌لوحی مسئله‌ای است که باید از آن دوری جست و نباید تحت لوای وحدت اصولگرایی با چهره‌های نفاق وحدت کرد.

حسن نوروزی نماینده مردم رباط ‌کریم و رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در گفت‌وگو با فارس با اشاره به لزوم تحقق وحدت میان اصولگرایان، گفت: راهکاری تقویت وحدت جریان اصولگرایی را باید در چندین چارچوب مورد مداقه قرار دهیم، توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مهمترین راهکار در این زمینه است.

وی افزود: ‌از آنجایی که اصولگرایان خود را مقلد رهبر معظم انقلاب می‌دانند، باید سعی کنند که تبعیت از ایشان را در حوزه عمل و رفتار عملیاتی کرده همه توجه خود را معطوف به فرمایشات ایشان کنند.

 

* اصولگرایان نباید فتنه سال گذشته و بی‌رحمی‌ ارباب نفاق را فراموش کنند

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران تصریح کرد: اصولگرایان نباید فتنه سال گذشته و بی‌رحمی‌ ارباب نفاق را فراموش کرده و شکاف‌های به وجود آمده بین خود را به هر نحو ممکن برطرف کنند. اصولگرایان باید در راستای تأییدات رهبر انقلاب از دولت دهم، حمایت خود را از این دولت افزایش دهند.

نوروزی اضافه کرد: دولت دهم به عنوان سمبل یک دولت اصولگرایی در کشور بوده و در این دهه در زمینه خدمات‌رسانی به روستاها و مناطق محروم نقش مؤثری داشته است.

وی خاطرنشان کرد: دوری جستن دولت از کمند احزاب سیاست‌باز و جریانات انحرافی نکته دیگری است که باید مورد توجه واقع شود، واقعا تلاش‌های دولتمردان در جهت زنده کردن شعارهای انقلاب، امام(ره) و رهبری در مجامع . سفرهای مختلف از جمله سازمان ملل و سفر به کشورهایی همچون لبنان خالصانه بوده است.

 

* تبلیغات درست دولت در مورد هدفمندی یارانه‌ها از هدر رفت انرژی زیادی جلوگیری کرده است

نماینده رباط کریم در مجلس گفت: البته اقدامات دولت در مورد هدفمندشدن یارانه‌ها و تبلیغات درستی که در این زمینه انجام شد، تاکنون از هدر رفت میزان بالایی از انرژی در کشور جلوگیری کرده، این در حالی است که هنوز قانون هدفمندشدن یارانه‌ها به مرحله نهایی و اجرایی وارد نشده است.

نوروزی خاطرنشان کرد: باید دولت کنونی را به عنوان یک جریان مسلم اصولگرایی که مشغول پیاده سازی اهداف بزرگ انقلاب است، حمایت کنیم.

"راهکارهای تحقق اتحاد اصولگرایی از نظر بنده توجه به فرمایشات رهبری، تأیید و تقویت دولت به عنوان بهترین چهره اصولگرایی در عصر حاضر و پرهیز از انتقادات نابجا و انجام نصایح مشفقانه است. "

وی در ادامه با بیان اینکه دولت در حال حاضر با همه فتنه‌هایی که در کشور رخ داد، بدون حاشیه در حال عملیاتی کردن پروژه‌ها است، تاکید کرد: هم اکنون که برنامه پنجم توسعه کشور در مرحله تأیید نهایی توسط شورای نگهبان قرار دارد، همه احزاب سیاسی باید دولت را در اجرای این برنامه کمک کنند.

 

* لایحه بودجه سال 90 باید بدون توجه به جریانات فشار بررسی شود

نماینده مردم رباط کریم در مجلس افزود:‌در عین حال باید لایحه بودجه سال آینده نیز بدون حاشیه و توجه به جریاناتی که قصد دارند دولت را در فشار قرار دهند، مورد بررسی قرار گیرد؛ توجه به فتنه‌ها و نفاقی که سال گذشته در کشور رخ داد و اینکه نباید خودمان در کمند نفاق قرار بگیریم و همچنین توجه به پرهیز از اهل نفاق که در حال حاضر دست به مظلوم‌نمایی زده‌اند نیز از جمله دیگر راهکارهای و اقداماتی است که می‌تواند در جهت تحقق وحدت اصولگرایی به اصولگرایان کمک کند.

نوروزی در پایان اظهار داشت: ساده‌لوحی مسئله‌ای است که باید از آن دوری جست و نباید تحت لوای وحدت اصولگرایی با چهره‌های نفاق وحدت کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet