هدر اصلی
1389/09/30 11:33:00
سرویس صحن
رسایی طی یک تذکر آیین نامه ایی خواستار شد

هیات رئیسه در خصوص طرح نظارت اطلاع رسانی کند

**نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه ایی از هیات رئیسه مجلس خواست طرح نظارت هر چه سریعتر به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شود تا در ریل قانونگذاری قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسه علنی روز سه شنبه 30 آذر 1389 حمید رسایی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در تذکر شفاهی اظهار داشت: طرح نظارت مدتی است که در مجلس مطرح شده است ولی هنوز تکلیف آن مشخص نشده است.

وی افزود: آن طور که ما شنیدیم در هیات رئیسه طرحی در حال تهیه شدن است که نافی این طرح نیست از این رو از هیات رئیسه خواهشمندیم با توجه به پیگیری های رسانه ها و افکار عمومی درخصوص این طرح در این خصوص اطلاع رسانی کنند.

رسایی همچنین از هیات رئیسه خواست این طرح را هر چه سریعتر به کمیسیون مربوطه ارجاع دهد تا در ریل قانونگذاری قرار گیرد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر رسایی گفت: اینکه عنوان کردید هیات رئیسه مشغول تهیه طرح دیگری در این خصوص است درست نیست و از ابتدا هم قرار بود همین طرح بررسی شود.

وی افزود: آقای ابوترابی رئیس اداره قوانین مجلس تردید داشتند که این طرح به کمیسیون آئین نامه داخلی ارجاع داده شود یا کمیسیون دیگر. از طرف دیگر چون مجلس درگیر بررسی لایحه برنامه پنجم بود بررسی و پیگیری آن دچار وقفه شد ولی طی روزهای آینده تکلیف این طرح مشخص خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet