هدر موبایل
1389/09/30 15:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
حدادعادل:

حمایت مجلس از دولت در روند اجرای هدفمندی یارانه‌ها ادامه‌دار خواهد بود

**رئیس سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت‌های مجلس از دولت در مورد قانون هدفمندشدن یارانه‌ها گفت: قطعا حمایت مجلس از دولت در روند اجرای قانون هدفمندشدن یارانه‌ها ادامه دار خواهد بود.

غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به آغاز اجرای قانون هدفمندشدن یارانه‌ها، گفت: هدفمندشدن یارانه‌ها یک نیاز قطعی در اقتصاد کشور است؛ دولت، مجلس، مردم و قوه‌قضائیه همه باید دست به دست یکدیگر دهند تا این قانون به بهترین شکل ممکن اجرا شود.

وی با اینکه در قبال اجرای این قانون هر کس یک وظیفه برعهده دارد، اظهار داشت: دولت، مجلس، مردم و قوه‌قضائیه هر کدام در این باره وظایف جداگانه خود را برعهده دارند،

 

"معتقدم این طرح یک گام بسیار موثر برای اصلاح عیوب اصلی اقتصاد کشور است ".

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: مجلس پیش از این نیز از اجرای این قانون حمایت کرده بود البته در روزهای اخیر نیز نمایندگان با امضا بیانیه‌ای حمایت خود را اعلام کرده‌اند.

حدادعادل اضافه کرد: به طور طبیعی یک نحوه پشتیبانی از دولت در این زمینه، نظارت بر حسن اجرای این قانون است تا اگر در بخشی نقصی پدید آمد با نظارت، نمایندگان می‌توانند آن را به دولت تذکر دهند تا قانون به بهترین نحو ممکن اصلاح شود.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود با فارس اظهار داشت: قطعا حمایت مجلس از دولت در روند اجرای قانون هدفمندشدن یارانه‌ها نیز ادامه دار خواهد بود چرا که همه به نتایج این طرح چشم دوخته‌اند؛ ما امیدواریم که این طرح به خوبی اجرا شود. همانطور که تا این مرحله درباره این قانون تدبیر شده پس از این تدبیر‌ها باید ادامه داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet