هدر اصلی
1389/09/30 16:10:00
سرویس فرهنگی
موسوی مبارکه:

رسانه‌ها نقش بی‌بدیلی در اجرای هدفمندکردن یارانه‌ها دارند

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مسئولان دولتی باید اطلاعات و آگاهی‌های مردم در خصوص تغییرات یارانه‌ها را افزایش دهند.

"سیدعلی محمد موسوی مبارکه"در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: دادن اطلاعات و ارتقای آگاهی مردم موجب کاهش تبعات و اثرات هدفمندکردن یارانه ها خواهد شد.
وی نقش رسانه ها را در خصوص هدفمند کردن یارانه ها بسیار موثر دانست و افزود: رسانه ها باید اطلاعات برخی اقشار از جمله راننده های کامیون، مرغداران و... را که نگرانی هایی در خصوص افزایش سوخت برای آنها حاصل شده را خنثی کنند.
موسوی یادآورشد: در یکی از جلسه هایی که با آقای احمدی نژاد داشتیم نگرانی هایی در خصوص افزایش قیمت سوخت برای کامیون داران پس از هدفمند کردن یارانه ها مطرح شد که رییس جمهور در پاسخ گفتند پیش بینی هایی برای کامیون داران شده است به نحوی که اگر راننده ای در بندرعباس به دلایلی قادر به پرداخت پول نباشد در کارت او مبلغ 500 هزار تومان تا یک میلیون تومان قرار داده شده تا از آن استفاده کند.
وی تصریح کرد: ما اعتقاد داریم رسانه های جمعی، باید برای مردم توضیح دهند درآمدها در کجا و چگونه باید مصرف شود و خدماتی که به مردم می دهند در کجاها ارائه می شود.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهارامیدواری کرد: طرح هدفمند یارانه ها به بهترین نحو ممکن در کشور اجرایی شود تا مردم از آن بهره مند شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet