شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/10/01 15:25:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به رییس جمهور و مسئولان اجرایی

**تذکرات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سوی امیدوار رضایی میرقائد عضو هیات رئیسه مجلس اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، تذکرات نمایندگان به شرح زیر است:

تذکر امیر طاهرخانی نماینده مردم تاکستان به وزیر راه و ترابری درخصوص تسریع در اجرای طرح های وزارت راه و ترابری در شهر تاکستان.

تذکر سیدعلی حسینی نماینده مردم نیشابور به وزیر صنایع و معادن درخصوص ضرورت ممانعت از کمک های عالی شرکت فولاد نیشابور به باشگاه های فوتبال سایر استان ها و حمایت از باشگاه های ورزشی نیشابور و فیروزه.

تذکر سیدمهدی صادق نماینده مردم آستانه اشرفیه به وزیر نفت درخصوص ارائه توضیح درباره علت سفارش خرید 1000 کیلو لوله گاز ترش و گاز شیرین برای طرح های گازرسانی از خارج باتوجه به ظرفیت تولید داخلی.

تذکر علی اکبر اولیا نماینده مردم یزد و صندوق، به وزرای نفت و آموزش و پرورش رسیدگی به وضعیت آبگرمکن های خورشیدی نصب شده در مدارس.

تذکر سنایی نماینده مردم نهاوند به وزیر کار و امور اجتماعی درخصوص احداث مجموعه های ورزشی کارگری و سالن های چند منظوره در شهرستان نهاوند.

تذکر حمیدرضا پشنگ نماینده خاش، میرجاوه، نصرت آباد، کورین و ایرندگان به وزیر جهاد و کشاورزی درخصوص بررسی نحوه برگزاری آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور در استان سیستان و بلوچستان.

تذکر امیدوار رضایی میرقائد نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی و هفتگل به وزیر مسکن و شهرسازی درخصوص تسریع در اجرای طرح جابه جایی منازل مسکونی واقع در مناطق ناامن شهر مسجد سلیمان و تکمیل طرح های مسکن؛ همچنین به رئیس جمهوری درخصوص صدور دستور تسریع درباره اجرای مصوبات هیات دولت در رابطه با احداث صنایع آلومینیوم و پتروشیمی و ایجاد منطقه ویژه انرژی در مسجد سلیمان.

تذکر ناصر سودانی نماینده مردم اهواز به وزیر صنایع و معادن درخصوص تعیین تکمیل سهام بازنشستگان صنایع کشور.

تذکر مصطفی کواکبیان نماینده مردم سمنان و مهدیشهر به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لزوم ساماندهی مداحی و مرثیه سرایی درخصوص رعایت دقیق و تدریجی قانون هدفمندی یارانه ها.

تذکر سیدجلال یحیی زاده نماینده تفت و میبد به رئیس جمهوری درخصوص صدور دستور حل اختلاف های صنایع دفاع با فدراسیون تیراندازی در رابطه با تامین سلاح، فشنگ و سایر تجهیزات لازم، همچنین به وزیر راه و ترابری درخصوص تسریع در احداث تقاطع غیرهم سطح کمربندی میبد.

تذکر محمدرضا خباز نماینده مردم کاشمر، به وزیر اقتصاد درخصوص جلوگیری از افزایش حق بیمه شخص ثالث و سایل نقلیه.

تذکر داریوش قنبری نماینده مردم ایلام به وزیر نفت درخصوص بررسی علل کندی روند گازرسانی بخش شیروان.

تذکر نصرالله ترابی نماینده مردم شهرکرد به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص رسیدگی به آماده سازی اراضی واگذاری به روستاها و علت عدم هزینه منابع حاصل از فروش اراضی هر روستا در همان روستا.

تذکر یوسف نجفی نماینده مردم مراغه، عجب شیر به وزیر راه و ترابری ضرورت احداث زیرگذر در تقاطع راه آهن باراه های روستایی شهرستان مراغه.

تذکر سیدمهدی صادق آستانه اشرفیه به وزیر رفاه درخصوص رسیدگی به وضعیت خانواده هایی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند.

تذکر رضا رحمانی، مسعود پزشکیان، محمدحسن فرهنگی و شکور اکبرنژاد نمایندگان مردم تبریز، اسکو و آذرشهر به وزیر علوم و تحقیقات و فناوری درخصوص تامین اعتبارات مورد تعهد و نیاز تالار وحدت دانشگاه تبریز، همچنین به وزیر نفت درخصوص دستور اجرایی شدن خط لوله دوم انتقال نفت به تبریز.

تذکر محمدرضا صابری نماینده مردم نهبندان و سربیشه به رئیس جمهوری درخصوص دستور تامین اعتبار برای استخر سرپوشیده شهر سربیشه.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet