هدر موبایل
1387/04/28 01:59:00
سرویس سیاسی

رییس مجلس ، پیروزی مقاومت اسلامی لبنان را به سید حسن نصرالله تبریک گفت

دکتر " علی لاریجانی " پنجشنبه شب در تماس تلفنی با "سید حسن نصرالله " رهبر حزب الله لبنان ، پیروزیهای اخیر ملت و مقاومت اسلامی لبنان را به وی تبریک گفت .

به گزارش خانه ملت ، رییس مجلس شورای اسلامی در سخنان خود از مجاهدتهای سید حسن نصرالله در راه سعادت ملت لبنان و سرافرازی ملل مسلمان یاد کرد و وی را فخر اسلام نامید.
دکتر لاریجانی حرکت داهیانه دیپلماتیک سید حسن نصرالله را عاملی دانست که از یک طرف باعث آرامش منطقه گردید و از طرفی پیامی قوی به صهیونیستها داد که دچار بن بست استراتژیک درمنطقه شده اند و راهی جز قبول حقانیت ملت فلسطین ندارند وگرنه در آینده جز حقارت دستاوردی نخواهند داشت و این پیام قوی و مستحکم همپای شادی دل مردم لبنان ، ارزشمند و تاثیر گذار در آینده لبنان و جهان اسلام است .
دکتر لاریجانی مانور پرتوان سیاسی حزب الله و مقاومت در ساماندهی دولت لبنان را ستود و آن را عامل استقرار آرامش در لبنان دانست وگفت : با این اقدام حزب الله نشان داد که فریب کاری دپیلماتیک آمریکا به آخر رسیده است و منطقه آگاه از رفتار دوگانه ومزورانه آمریکاست و اگر آنان دست از دردسر سازی درمنطقه برندارند بامقاومت همه مسلمانان مواجه می شوند.
سید حسن نصرالله هم از تماس تلفنی دکتر لاریجانی وسخنان دلگرم کننده وی تشکر کرد و گفت : ارزیابی حضرتعالی برای بنده ارزش بالایی دارد وشما و ملت ایران را شریک دراین پیروزی می دانیم و جمهوری اسلامی ایران همیشه پشتیبان ملت لبنان بوده است و این پیروزی ها مرهون چنین پشتیبانی هایی است .
وی افزود: ما از حمایتهای جمهوری اسلامی ایران سپاسگزاریم و آرزو می کنم هرچه سریعتر جنابعالی را زیارت کنم .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet